Skocz do zawartości

[Downhill] Zjazdówka na ramie author A-zone


N4tan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam możliwośc kupienia roweru na ramie authora a-zone. I tu moje pytanie, oplaca sie?

Cena to około 1800zł.

Osprzęt:

Amortyzator: rock shox tora 140mm 

rama - AUTHOR A-ZONE                                                  
damper; X-Fusion 222mm skoku
widelec; marzocchi drop off 4
sztyca i siadelko od cuba                                                                                                                                                                                                    
heble slxy 675
przerzutka sram x9 z karbonowa manetka
obrecze obie sx-44
piasty obie novateca
platformy i gripy ns bikes
kierownica; truvativ black box smith limited edition 1000szt.

Rower jest na ogół sprawny, tylko trzeba wymienic klocki z przodu

Chciałbym jeszcze przeprosić za ponowne wstawienie posta, ale nie mam możliwosci edytowania ani usunięcia (wciąz raczkuje jeśli chodzi o forum, a jak naraziee takiej opcji nie znalazlem. Dlatego byłbym wdzięczny jakby administrator/moderator usunął mój poprzedni post i zostawił ten.

26167475_1620072274749056_8994590528832247649_n.jpg?oh=58d17abf43e6226c4a10b3efc2fad6f3&oe=5AC2251F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze.. nie wiem co ten rower ma zwiazanego z downhillem. A te 222mm to nie jest przypdakiem dlugosc montazowa dampera ?

Pozniej piszesz ''Amortyzator: rock shox tora 140mm'' i ''widelec; marzocchi drop off 4'' - mozesz sobie wybrac jeden? ;p

Jezeli te 1800 to twoj budzet i chcesz full'a to raczej za duzego wyboru nie masz -  przynjajmniej rower nie jest zbudowany na jakichs no-name'owych czesciach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...