Skocz do zawartości

[rower] do zlozenia


red_fever

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie chciałbym złożyć rower powiedzmy sobie bardziej off-road niż posiadam. Posiadany rower to zethos Unibikie gts 2016 na slx 3x10 problem w tym ze jest to rower cross-owy a ja mam las wokół i jazda na 1.75 po błocie nie należy do przyjemności. Nie jestem zawodowcem wiec rower nie ma służyć do jazdy w zawodach, lecz do wolnej ale z założeniem terenowym. Moja waga to 80kg i mam 180cm wzrostu szukam takiej ramy na która przełożę sprzęt z unibika.

Z góry dziękuje za wsparcie i pomoc

easy driver hard rider

p.s

wideł ROCK SHOX RECON 29 SILVER / 100 MM TAPERED POPLOCK rame accent peek 29 rozmiar  L. reszte bebechow przekładam i będę wymieniac jak będzie się sypac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rozmiar M jeśli już - jak chcesz zamówić L, to lepiej zostaw tego Zethosa i załóż grubsze opony.
EDIT
Widzę, że na jednej ze stron jest rozjazd z rozmiarówką, więc nie wnikając w szczegóły, to chodziło mi o ramę z podsiodłówką 48 cm - wierz mi, że większej ramy nie potrzebujesz, a nawet powiem więcej : to jest już maksimum dla Ciebie, zakładając że mówimy o terenie, a nie toczeniu się po bułki na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

zastanawiam sie nad składaniem roweru od zera. XC Hard tail'a. 

celuje w 2500 - 3000zł. 

Pytanie czy bardziej opłaca się kupić gotowy rowerek z sklepu czy składać od podstaw? (więcej frajdy będzie składając ;) )

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...