Skocz do zawartości

[Buty/Pedały] Pytanie


KsD

Rekomendowane odpowiedzi

A jak się w nich chodzi?

Może kolega będzie musiał przejść w nich parę metrów i tutaj but z mocniej rozbudowanym bieżnikiem (zasłaniającym bloki) może sprawdzić się lepiej. Ja mam buty MTB, z parkingu do szatni kilkaset metrów hali i schody, więc jakbym miał się podpierać blokiem to chyba bym się zabił obok pierwszej obrabiarki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zakup ma być online, czy w sklepie... Uwiera mnie w pamięci, że te wskazane najtańsze buty z D. za 149 zł są dosyć ciężkie (choć dane w opisie temu przeczą)... W każdym razie obok na półkach jest model Shimano, w zupełnie dobrej cenie. I jeśli dodatkowe 80 zł nie jest zaporą, warto raczej rozważyć ten dodatek.

https://www.decathlon.pl/buty-na-rower-mtb-mt34-id_8299758.html

Ja mam właśnie te buty plus M520 i okazyjnie, rekreacyjnie jeżdżę też na szosie. Jedyne ryzyko, że co bardziej wyczulony kolarz stylista się nie odkłoni... ;)

PS. Przy zakupie "w ciemno" wskazanych butów Shimano najbezpieczniej wybrać rozmiar +2 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze w nich bez problemu, jest nieco sztywno ale mi to pasuje. Kupilem jako pierwsze buty, nie zaluje.

Jedyna wada to ze trzeba sobie samemu wyciac kawalek podeszwy pod bloki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KsD napisał:

ale co do butów?

A czego oczekujesz? Zimowego obuwia spd czy zwykłych, niedrogich butów spd? Jak zwykłych to polecam m089 od shimano. Na zimowych się niestety nie znam, bo moje normalne dają radę a jak jest już prawdziwa zima to odpuszczam jazdę w spd i używam platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...