Skocz do zawartości
aone

[rower] Marin Nail Trail 6

Rekomendowane odpowiedzi

aone

Witam

Polując na coś więcej niż "zwykły" XC wpadł mi w oko Marin Nail Trail 6 na rok 2018. Czy ktoś miał styczność z tym modelem?

bGLhujQ.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lederfox34

raczej wersje gravelowe i Bobcat bardziej są popularne :)

Ale wygląda na fajnie poskładany, sztywne osie, trochę wyższy skok 'rekompensujący' nie 29, fajna geometria, na ścieżki coś na bujanie szlakowo- wyprawowe ale też uniwersalne, na xc wyścig bym go raczej nie zabrała ale na maraton na dłuższej trasie czemu nie.  Niby Nic w tej wersji przy ostrzejszych szlakach moga ci szybciej zejść, wyzsze wersje mają jakby... trwalsze klocki boczne zwłaszcza na wyrywanie przez korzenie czy kamienie (autopsja) ale to wszechstronne oponki. Wymieszany napęd-korba- kaseta- przerzuta. Ale sunrace jest uznawany za nawet lzejszy odpowiednik Sramowskiego 1x11. Są też zwolennicy i przeciwnicy piast Formula- Ja nie narzekałam ale rower raczej przejeżdżałam niż użytkowałam dłużnej. Wg mnie fajna geometria, dobre kąty. 

Nie jest tak 'radykalny' jak Dust Krossa (skok, kąty) lub Girst w kątach (zalezy od modelu- czy napedzie) jest na mniejsze szaleństwa. 

Zależy czego w nim szukasz :) 

• +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• paziu
      Przez paziu
      Witam,
      Kupie jakiś amorek do cannondale'a. Koła 29 cali, rura sterowa 1,5 cala. Przyjmę każdą propozycję w przyjaznym budżecie.
    • Abdullah
      Przez Abdullah
      Szukam widelca pod koło 26, może być też 27,5  wymagana sztywna oś 15 lub 20 i skok powyżej 130 milimetrów.
      Rura sterowa tapered lub 1 1\8, mile widziane golenie grubsze niż 32.
    • Rafu
      Przez Rafu
      Cześć,
      W sierpniu planujemy z żoną rowerowy urlop w górach. Dotychczas jeździliśmy po Karkonoszach, Izerach i Górach Sowich. Jeśli chodzi o styl jazdy to rower HT, objazdówki zazwyczaj wyznaczonymi trasami, trochę singli ale bez żadnych ekstremów. W tym roku chcielibyśmy pojechać gdzieś, gdzie nas jeszcze nie było i wybór padł na Bieszczady. Trochę czytałem i generalnie nasuwają się 3 wątpliwości: brak wyznaczonych tras, błoto, niedźwiedzie .
      W związku z powyższym mam kilka pytań:
      Czy warto się tam wybrać z myślą o robieniu objazdówek ~40km? Z wyznaczaniem własnych tras i korzystaniem z mapy / GPS nie mam problemu. Czy błoto jest faktycznie problemem? Trochę nie zaszkodzi ale wolałbym uniknąć brodzenia w nim po piasty   Czy jesteście w stanie polecić fajną miejscówkę, która byłaby dobrą bazą wypadową? Z góry dzięki za pomoc!
    • Gradory
      Przez Gradory
      Kupiłem nowy rower. W sklepie oryginalny napęd SRAM NX 1x11 został zmieniony na inny (EAGLE). Za ile można sprzedać kompletny napęd SRAM NX 1x11?
    • jastu
      Przez jastu
      Witam,
      czy ktoś ćwiczył rozbudowanie NX 1x11 na 2x11? zastanawiam się jak to zrobić, żeby było dobrze
      czy samo wstawienie korby/manetki/przerzutki GX załatwi temat, czy szukać czegoś innego?
      Jarek