Skocz do zawartości

[komplet] Jakie spodenki / kask wybrać do koszulki rowerowej?


roco

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób które mają lepszy zmysł do wybierania odzieży tak, aby fajne wyglądała.

Mam koszulkę rowerową 4F T4L14 RKM001, do tej pory jeździłem w spodenkach luźnych + bokserki z wkładką, ale może już pora na zakup spodenek rowerowych.

Co byście polecili ze spodenek, może i kask, tak, aby to jakoś fajne wyglądało. Obecnie mam kask biały GIRO REVEL.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
31 minut temu, roco napisał:

Co byście polecili ze spodenek, może i kask, tak, aby to jakoś fajne wyglądało. Obecnie mam kask biały GIRO REVEL.

Hmmm, trochę inne forum i pewnie  lepiej doradzą.

https://www.podlinski.net/;)

Ale jak dokupisz czarne gacie to z tą koszulką i białym kaskiem będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No wiesz michuuu - o takie rzeczy nikt by Cię nie podejrzewał :icon_lol:

A do kolegi wyżej : wybór jak wiesz jest baaardzo duży ( kolorystczny i cenowy ), więc po prostu musisz poszukać i coś wybrać ( wiem, nie jest łatwo - syndrom "osiołkowi w żłoby dano..." ;) ), ale nie licz na to, że wybierzemy za Ciebie - nikt Ci nie powie, że lepsze będą białe gacie i czarna koszulka, albo na odwrót ( chociaż może znajdą się i tacy, co nie zmienia faktu, że decyzję musisz podjąć sam ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 do czarnych gaci. Czarny z białym zawsze pasuje. Podobno. Białe gacie, niepraktyczne, brudzą się :D

Są takie z 4F czarne akurat: https://www.sport-shop.pl/spodenki-krotkie-rowerowe-meskie-rsm001-4f-czarne-p-24171.html?gclid=EAIaIQobChMIhZC4ma-62AIVAijTCh3gBgFNEAQYAiABEgITr_D_BwE . Na ile wygodne, to już nie wiem. Koszulka obcisła, spodenki też, powinno pasować wizualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...