Skocz do zawartości

[poszukiwanie aplikacji] apka do statystyk


Jacam76

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów może polecić jakąś apkę na Androida lub program na Windowsa do zapisywania swoich statystyk? Nie chodzi mi o apkę, która zapisuje moje jazdy na podstawie śladu GPS (jak np. Strava czy Endomondo), ale o program w którym mogę zapisać wybrane przez siebie dane i później je zliczać, sumować, porównywać itd. 

Aktualnie korzystam z programu Cyclistats, który jest świetny, ale już nieco przestarzały i chyba na nowym laptopie nie będzie już działał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej myślałem o czymś co pokazuje jakieś wykresy, porownuje bieżący sezon z poprzednim itd., ale bez nanoszenia wyjazdów na mapę tak jak w tej chwili działa prawie całość tego typu aplikacji. Nic takiego oprócz Cyclistats nie znalazłem, a szkoda bo jego prostota jest jego wielkim atutem. Gps z mapą nie jest mi potrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2018 o 08:51, Jacam76 napisał:

Bardziej myślałem o czymś co pokazuje jakieś wykresy, porownuje bieżący sezon z poprzednim itd., ale bez nanoszenia wyjazdów na mapę tak jak w tej chwili działa prawie całość tego typu aplikacji. Nic takiego oprócz Cyclistats nie znalazłem, a szkoda bo jego prostota jest jego wielkim atutem. Gps z mapą nie jest mi potrzebny. 

Piotr podał Ci chyba najlepsze rozwiązanie, zrobisz w excelu wszystko o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie spróbuję się tym pobawić, chociaż nigdy nie korzystałem tak naprawdę z Excela i nie wiem czy będę umiał go odpowiednio zaprogramować. Tak czy inaczej dziękuję bardzo za podpowiedź, bo wcześniej wcale Excel mi do głowy nie wpadł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, o takie coś mi właśnie chodziło! Już zainstalowane i wszystko chodzi tip-top! Tylko nie wiem jeszcze jak przekonwertować backup z mojego Cyclistats do Goldenchetah, niestety format pliku nie pasuje. Najwyżej wklepię wszystko ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...