Skocz do zawartości

[trekking za 1700 zł] Kross Trans Alp 2017 za 1700 zł - jakość/cena


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

poszukuję roweru trekkingowego na dojazdy do pracy (trasa przez miasto, około 6km w jedną stronę) i weekendowych wypadów po asfalcie i leśnych nieutwardzonych drogach (dystans około 30-50km).

Dostałem wydaje mi się atrakcyjną cenę na Kross Trans Alp - 1730 zł. Czy rower jest warty tej ceny? Czy szukać czegoś innego?

Byłbym w stanie wydać więcej i poszukać czegoś z lepszym osprzętem, bez lub z lepszym amortyzatorem np. Trans Africa lub Trans Global, ale z drugiej strony nie chcę wydawać za dużo, bo nie chcę się o niego zamartwiać, że ktoś mi go ukradnie albo że moknie na balkonie.

Dotychczas jeździłem prawie 20 lat rowerem z komunii - chyba marketowym  Active Magic Travel i nie stwarzał większych problemów, więc przy moim dbaniu o sprzęt chyba nie muszę mieć super osprzętu, żeby długo mi posłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 cali/M

Ten za 1730 zł jest normalnie w sklepie stacjonarnym. Czytałem trochę o rowerach Kross i podobno ważne w nich jest to, jak zostały złożone i przygotowane do jazdy. Ten sklep wzbudza zaufanie i w razie jakiejkolwiek gwarancji czy serwisu mam blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie lepszym pomysłem będzie zakup trochę tańszego roweru i doinwestowanie w wyposażenie dodatkowe. Dobrej klasy oświetlenie, błotniki, bagaznik, pompka, bidon, bagażnik, może jakiś uchwyt na kierownicę pod telefon.

Chociaż często jest tak, że można kupić rower ze standardowym wyposażeniem. Myślę, że z tego Kross-a powinieneś być zadowolony: https://www.dadelo.pl/rower-kross-trans-pacific-2017-pd9223/?v_Id=103183

Przerzutki Shimano - dobrej klasy. W zasadzie nie do zajechania. W zasadzie ma wszystko poza hamulcami tarczowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...