Skocz do zawartości
lukasamd

[rower] Giant XTC Composite 29" rozmiar m - Reba RL, Fulcrum UST, 2x10 Sram

Rekomendowane odpowiedzi

lukasamd

Witam,
mam do sprzedania Gianta XTC Composite 29ER 2 w rozmiarze M.
Rower sprzedaję, bo jednak duszę mam szosowca a nie do MTB :)

https://www.olx.pl/oferta/giant-xtc-composite-29-rozmiar-m-reba-rl-fulcrum-ust-2x10-sram-CID767-IDqZMld.html

- Rama: karbonowa Giant, rozmiar M
- Amortyzator: Reba RL 100mm taper, przeserwisowany, oś 15 mm z manetką blokady na kierownicy 
- Koła: Fulcrum Red Metal 29 XL - lekkie, bardzo sztywne i pod UST/TL
- Korba: SRAM S1000 175 mm 39/26
- Kaseta: SRAM PG-1030 11x36T 10s
- Przerzutka przednia: SRAM X7
- Przerzutka tylna: SRAM X9
- Łańcuch: założony nowy Shimano HG95 ze spinką
- Suport: pressfit, SRAM GXP
- Hamulce: Avid Elixir 3, założone nowe klocki
- Opony: przód Maxxis Ardent, tył Maxxis Crossmark, obie UST, uszczelnione i zalane mleczkiem
- Siodełko, kierownica, gripy - Giant.

W zestawie dodatkowo:
- pedały SPD
- 2 dodatkowe łańcuchy 10s Ultegra i spinki (choć nie wiem jak z długością)
- Brunox Deo
Całość w bardzo dobrym stanie, wiadomo są ryski, ale to od normalnego użytkowania. Poza tym sprzęt sprawny, siadać i jechać. Rama bez żadnych uszkodzeń.
Możliwy odbiór osobisty, możliwa wysyłka (po przedpłacie).
Mogę też wystawić na Allegro gdyby ktoś chciał kupić np. na ich raty 0% - wtedy dojdzie prowizja, kwestia dogadania.
Za dodatkowe 70 zł dorzucam chwyty z regulowanymi rogami Ergon GP2.

Cena:
3700 zł + KW

Edytowane przez lukasamd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grzesiowu

to jest rocznik 2013?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lukasamd

Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grzesiowu

to jest rocznik 2013?

29 minut temu, lukasamd napisał:

Tak

ile masz wzrostu i jaką nogę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lukasamd

Wzrost 176/177, przekrok ~83 cm ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• MD11
      Przez MD11
      Chciałbym zapytać na ile wycenilibyście nowe koła wraz z oponami z tego roweru: https://www.giant-bicycles.com/pl/tcx-slr-2 oraz czy Waszym zdaniem znaleźliby się na nie chętni? Nie mam tego roweru, pytam na razie teoretycznie. Niestety nie znalazłem informacji, czy mają piasty na łożyskach maszynowych, ani ile ważą, ale można się domyśleć, że dużo.
      Wydaje mi się, że grupą docelową byliby ludzie, którzy mają lepsze koła i chcieliby kupić coś tańszego na zimę albo potrzebują koło na wymianę, bo mają uszkodzone i można by za nie wziąć 500-600 zł. Dobrze myślę?
    • glosny88
      Przez glosny88
      Jakie klocki do obręczy karbonowych będą odpowiednie do Tiagry 4700?
    • Niclaus
      Przez Niclaus
      Focus Black Forrest - rozm. 18,5 (gwarancja do czerwca 2018 r.)
      - amortyzator Fox 32 Float Preformance (100mm)
      - napęd 2x10 (przód shimano Deore, tył shimano Xt shadow)
      - hamulce 180mm / 160 mm - shimano SLX
      - sztyca regulowana KindShock eTen R (gwarancja do grudnia 2018 r.)
      - nowy łańcuch shimano XT CN-HG95
      - opony Continental Race King 2.2
      - zadbany, oklejony folią więc w zasadzie bez zadrapań nawet.
      - za 3900zł oddam.

Kontakt PW, niclaus@wp.pl, bądź 609 800 549

• lederfox34
      Przez lederfox34
      Hej,
      Szukam dla znajomej szosy sprowadzanej powiedzmy z 'wysp' do kwoty 900/1000 funtów. Nie widzę opcji konkurencji cena- jakość na nasz kraj. Rose za drogie Canyon podobnie. Jakie wymagania? właścicielka ma 165 cm wzrostu, lubi prędkość odpada typ endurance, preferuje też karbon nie aluminium, zamierza zamontować lemondkę więc musi być to dobra pozycja na zawody triatlonowe. Mieszka na terenach Lubelszczyzny, wschodnie 'rubieże' 
      Podałam jej już kilka linków stron z UK typu https://www.evanscycles.com/bikes/road-bikes_c/carbon-frame_material i www.planetx.co.uk tylko ceny... 
      ona znalazla za to coś co bierze pod uwagę
      http://www.halfords.com/cycling/bikes/road-bikes/boardman-road-team-carbon-womens-bike-50-53-55-5cm-frames (rozmiar 48) 
      czy coś jeszcze warto wrzucić ze stron do pomocy?
      Coś się może szanownym kolegom i koleżankom obiło o oczy?

pozdrawiam 
    • marcinusz
      Przez marcinusz
      Cześć,
      kończę składać wyścigowego sztywniaka na dużym kole. Brakuje mi tylko amortyzatora. Szukałem dobrej używki (nawet zakładałem temat, ale nie posypały się oferty). Ostatecznie stwierdziłem, że od razu sięgnę głębiej do kieszeni i kupię porządny, docelowy amortyzator. Dobrnąłem do etapu w którym zastanawiam się czy brać Rebę RL, którą znalazłem w polskim sklepie za niecałe 1689zł czy Marvela Pro, którego mogę kupić nieco taniej (nie chcę pisać konkretnej kwoty).
      Reba uznana od lat. Manitou znany od lat, choć nie tak renomowany. Macie porównanie co do jakości pracy, sztywności (ważę 85-90, oba amory taper/QR15), łatwości/kosztów serwisowania? Może wszystko jedno i brać tańszy, bo oba równie dobre? Rozważałem, aby wybrać ładniejszy, ale nawet z pomocą kobiety nie wiem, który lepiej przypasuje do roweru
      Proszę o wszelkie uwagi, które pomogą podjąć decyzję.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.