Skocz do zawartości

[ankieta] Badania - używanie alkoholu


nomirien

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Jestem Kamila i piszę właśnie pracę magisterską na temat używania alkoholu przez mężczyzn i różnych zmiennych to warunkujących.

Drodzy Panowie, jeśli chcielibyście mi odrobinę pomóc, jesteście pełnoletni i używacie alkoholu - proszę, wypełnijcie mój kwestionariusz. Nie zajmie wam to wiele czasu, dla mnie będzie przepustką do tytułu zawodowego, a w dalszej perspektywie być może pomoże budować lepsze, bardziej funkcjonalne programy profilaktyczne.

Pozdrawiam Was serdecznie!

Link do kwestionariusza: ankieta
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze te wasze ankiety wypełniam różnymi bzdurami... Mam nadzieję że takich jak ja jest więcej i że twój promotor cię z nią wywali :)))

Gdzie te czasy kiedy rzetelna praca magisterska wymagała pracy, a nie wypytywania ludzi w internecie i porobienia kilku wykresów z otrzymanych danych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2017 o 08:55, gocu napisał:

Ja zawsze te wasze ankiety wypełniam różnymi bzdurami... Mam nadzieję że takich jak ja jest więcej i że twój promotor cię z nią wywali :)))

Gdzie te czasy kiedy rzetelna praca magisterska wymagała pracy, a nie wypytywania ludzi w internecie i porobienia kilku wykresów z otrzymanych danych?

Gocu, nawet nie wiesz, ile pracy i wysiłku włożyłam w te niby małorzetelne badania... I rzeczywiście, mogłabym takie badania przeprowadzać metodą "papier - ołówek", ale chyba nie muszę tłumaczyć, jaka byłaby ich skala?
 

22 godziny temu, rzezniol napisał:
22 godziny temu, rzezniol napisał:

Dużo pytań ale przebrnąłem ...

 

Dzięki wielkie :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.12.2017 o 10:53, nomirien napisał:

Gocu, nawet nie wiesz, ile pracy i wysiłku włożyłam w te niby małorzetelne badania... I rzeczywiście, mogłabym takie badania przeprowadzać metodą "papier - ołówek", ale chyba nie muszę tłumaczyć, jaka byłaby ich skala?

 

Nic nie zrozumiałaś. Pomysł na "ankiety w internecie" nie ma się nijak do rzetelności naukowej, ale co tam, kto by się tym w naszych czasach przejmował... Co kogo obchodzi że próbka badanych jest zupełnie niereprezentatywna, nie? Ważne że wykresiki są ładne, takie kolorowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...