Skocz do zawartości

[nowy wygląd FR] Nowa szata graficzna


rowerzysta01

Rekomendowane odpowiedzi

ERm, coś chyba nie klika z dodawaniem Fotosów, Do starych zdjec dodałem nowe foto i teraz mam dwa zdjecia  ustawione jako "Domyslne".  Stare domyslne skasowałem, dodałem je ponownie i nic sie nie zmieniło. Dalej mam 2 domyslne zdjecia - zakladam ze to jakiś bład, domyslne może nyc chyba jedno. Dodatkowo nie widze (a moze slepy jestem) wajchy do przestawiana zdjecia domyslnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

cinol123 i dot. to też pozostałych
Jeżeli chcecie zgłosić błąd, musicie go dokładnie opisać, co gdzie, jak klikacie itp. Bez dokładnych informacji nie odtworzę błędu, a tym bardziej trudno mi będzie go naprawić :).

Nie mam zielonego pojęcia o jakich 'Fotosach' mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej  sformułowałem list do św Mikołaja, Mikołaju, dobra wróżko, człowiek pomóż!

Doprowadza mnie  to do szału :)

wygląd tego co obserwuję czyli "obserwowana zawartość"

np

 
  • 12 Marzec 2014

 

w tym wypadku nie interesuje mnie kto ten temat i kiedy założył

  1. chciałbym wiedzieć kto i kiedy ostatnio coś dopisał
  2. W dodatku po kliknięciu w obserwowaną zawartość otwiera mi się na pierwszej stronie z kilkuset, a wiadomo że chcę obserwować to co nowego się pojawiło
  3. Nie umiem ( może się da?)  poukładać w swoich "obserwowanych " tematów wg swojego widzimisę, są ustawione od dołu od najstarszych, fajnie gdyby dało się je poprzeciągać tak aby takie tam krótkochwilne, mało ważne wrzucać sobie na dół listy...

Dziękuję

Kurtyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...