Skocz do zawartości

[nowy wygląd FR] Nowa szata graficzna


rowerzysta01

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że forum posiada nowa szatę graficzna, a czy dało by rady żeby wszystko pisało "po naszemu "B) nigdzie nie widzę opcji zmiany języka.

Rozumiem że wrócić do starego stylu się nie da?

 zmiana skórki bez porozumienia ze mną.....Foch......B)

przy okazji dało by rade usunąć nie istniejące ostrzeżenie z mojego profilu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to wygląda... Te "woły" w tytułach wątków, kilometrowe odstępy między postami, niewykorzystane miejsce po bokach strony, wielkie przyciski do głosowania... Zrozumiałbym jeszcze, jakby tam było dopisane "PiS" przy Upvote i "POzostali" przy down... :D

Jestem zdecydowanie na nie. Poprzednią szatę graficzną wystarczyło odświeżyć, a nie robić takie cyrki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, TheJW napisał:

Haha, posty są umieszczane na górze/dole w zależności od ilości głosów... Serio? To, to już totalna porażka, zero chronologii...

ssslawecki, Lezia wybaczcie, że zrobiłem z Was króliki doświadczalne.;)

Mnie to chyba łatwiej przyjdzie wybaczyć :D

 

Oooo - zimowy kolor zanika ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dzieje :D? Forum co chwilę nie działa, a wpis Lezia jest niżej od mojego, mimo że dodał go godzinę temu, a ja 3 minuty temu. Poza tym, na starym motywie widziałem od razu czy ktoś dodał nowy post w temacie, w którym ja się wypowiedziałem, bo czcionka była pogrubiona, a tu trzeba klikać w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2,3 test posta

Widzę, że jest sortowanie po dacie, ale domyślnie jest po głosach, po co? Przecież tego się nie da czytać. W każdym wątku mam to sam zmieniać?

Strona jest po angielsku? Czy to tylko u mnie, bo akurat mam pod ręką angielską wersję windy?

Marnowanie miejsca na odstępy to i w starej wersji było choć teraz jakby jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Widzę, że niektórzy ( jednostkowe przypadki ) mają chyba stare nazwy użytkownika lub stare avatary, bo nie sądzę żeby ze zmianą szaty nagle postanowili to zmienić - także bez grzebania w czyimś profilu ( czego nie robię ) wiem jak się ktoś nazywa : )

Poczekamy, zobaczymy - w najgorszym scenariuszu trzeba się będzie pożegnać..., ale bądźmy optymistami : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzieci wyzwałem, że mi coś na komputerze pomieszali. Teraz muszę siedzieć dalej od monitora bo za bogato jak dla mnie. Nie lepiej było zrobić dwie wersje czyli stare/nowe i po czasie zapytać użytkowników o opinie? Teraz kojarzy się to z Alledrogo czyli nie wiadomo gdzie czego szukać.

Aaa i nie ma linku do "Rower"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurza stopa, jak ja nie lubię zmian... Przecież było dobrze! Moje ulubione forum pod względem technicznym, zwłaszcza obserwowanie wątków i powiadomienia.

Przyłączam się do głosów krytyki.  Tutaj można zobaczyć jak to wyglądało kiedyś: https://web.archive.org/web/20171003113427/https://www.forumrowerowe.org/.
Teraz na pewno jest bardziej nowocześnie i świeżo, ale niestety mniej czytelnie - za jasno (wali po oczach), za duże awatary i napisy, za dużo pustych przestrzeni i na głównej stronie nie ma listy nowych tematów. Myślę, że nowe forum ma potencjał, ale przydałoby się zwiększyć czytelność.

Dla rozluźnienia atmosfery. :)

workflow.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór

W sumie nie wiemy czym spowodowana jest ta zmiana. Czy awarią i stawianiem wszystkiego na nowo, czy też może koniecznością dostosowania forum do obowiązujących trendów , standardów i wymagań współczesnej sieci. Choćby mobilności i responsywności, wszechobecnych powiadomień, etc. Minęło kilka godzin od zmiany i widać, że Techniczni nie śpią. Ciągle da się zauważyć drobne poprawki i zmiany na lepsze. Duży szacun, bo z takimi rzeczami pracy jest multum.

No cóż. Wszystko się zmienia i może to był/ jest ten czas... Zauważyliście zapewne, że jeden z mało znanych portali aukcyjnych też zmienił szatę graficzną. Na początku to też był swego rodzaju "szok", ale z biegiem czasu... Mimo początkowego "chaosu" działa jakby lepiej i sprawniej, idzie się przyzwyczaić :) 

P.S.

Faktycznie zmienił mi się nick i jeszcze wcięło literkę z nazwiska. Idziemy szukać jak to poprawić, a jak się nie uda to już niech zostanie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...