Skocz do zawartości

[linki] przerzutkowe MTB - co kupić?


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła zima, więc jest w końcu trochę czasu na posiedzenie w warsztacie, rozebranie i serwis roweru.

Postanowiłem wymienić linki i pancerze (na obecnych jeździłem odpowiednio 4 i 6 miesięcy). Obecnie mam pancerze Jagwire LEX-SL (które na papierze robiły dobre wrażenie, ale mają wiele negatywnych opinii) i linki Shimano (były z manetkami). W zapasie leżą pancerze Shimano OT-SP41 i je będę montował. Trzeba tylko dobrać linkę...

Nie trudno znaleźć opinie, że najlepszym wyborem będą linki szlifowane, jednak niewiele sklepów/producentów podaje tę informację w opisie produktu. Tutaj również próbowałem użyć wyszukiwarki, ale nic konkretnego nie znajduje (albo ja nie umiem z niej korzystać ;)).

 

Czy moglibyście zatem polecić (najlepiej zalinkować) jakieś konkretne produkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerze mają pół roku i są z tych niepolecanych (Jagwire LEX-SL). Mam zapasowe, więc wymienię przy okazji pełnego serwisu zimowego. Linki wymieniam do kompletu, to tylko kilkanaście złotych.
Inną sprawą jest to, że rower nie miał ze mną lekko. Jestem z tych, co w terenie widząc błoto nie omijają go, tylko przyspieszaja i lecą przez środek. ;)

W starych rowerach jeździłem do zerwania(lub zniszczenia roweru...) ale wtedy rocznie robiłem tyle, co teraz tygodniowo.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...