Skocz do zawartości

[Allegro] Użytkownik "BikesJoys"


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, nie wiem, czy w dobrej kategorii napisałem ten post, jeśli tak to przepraszam ;/

Przymierzam się do zakupu roweru Kross Level a10 z 2014r. jednak jak pewnie też wiecie bardzo trudno kupić nowe rowery sprzed kilku lat ;/

Znalazłem jednak ten model na allegro od (podobno dealera Krossa). Moje pytanie jest takie.. Czy miał ktoś styczność z tym sklepem/użytkownikiem? Kojarzy ktoś nazwę "Bikes Joys" z dealerem Krossa, czy może to być jakiś oszust? Niżej link do wspomnianego wyżej.

http://allegro.pl/kross-level-a10-2014-m-l-carbon-xt-slx-fox-i7080516832.html?utm_source=rtbhouse&utm_medium=CPC&utm_campaign=rtbhouse-retargeting

 

Wielkie dzięki wszystkim z góry za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Łapaj: https://www.google.pl/search?q=Bikes+Joys&rlz=1C1GIGM_enPL747PL747&oq=Bikes+Joys&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Kilka lat temu miałem styczność osobiście w Wyszkowie (moje rodzinne miasto). Rzeczywiście dealer Krossa. W Wyszkowie nie pociągnęli zbyt długo, no cóż konkurencja u nas spora. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej jeszcze odpowiedzi oczekujesz, po odpowiedziach wcześniejszych.

 

Czy można to musiałbyś poczekać dłużej, na dalsze opinie od osób które udzielają się na forum i zetknęły się z nimi. Ewentualnie szukasz innych źródeł informacji - inne fora, grupy na fb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, nie wiem, czy w dobrej kategorii napisałem ten post, jeśli tak to przepraszam ;/

Przymierzam się do zakupu roweru Kross Level a10 z 2014r. jednak jak pewnie też wiecie bardzo trudno kupić nowe rowery sprzed kilku lat ;/

Znalazłem jednak ten model na allegro od (podobno dealera Krossa). Moje pytanie jest takie.. Czy miał ktoś styczność z tym sklepem/użytkownikiem? Kojarzy ktoś nazwę "Bikes Joys" z dealerem Krossa, czy może to być jakiś oszust? Niżej link do wspomnianego wyżej.

 

http://allegro.pl/kross-level-a10-2014-m-l-carbon-xt-slx-fox-i7080516832.html?utm_source=rtbhouse&utm_medium=CPC&utm_campaign=rtbhouse-retargeting

 

Wielkie dzięki wszystkim z góry za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam :)

 

Jak możesz tak konstruować pytania?? Oszust bo co... ma dobrą ofertę?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wysokie modele Kross'a sa na wyprzedazy juz conajmniej od roku albo i dluzej. Kolo 26' jest juz passe, z tego co pamietam to kierownica itd juz w mocno niedzisiejszej szerokosci.

 

Pamietaj ze kupujac juz praktycznie 3/4 letni rower wypadaloby zrobic chociaz podstawowy serwis amora, co w przypadku Fox'a tanie nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem jakiej jeszcze odpowiedzi oczekujesz, po odpowiedziach wcześniejszych.   Czy można to musiałbyś poczekać dłużej, na dalsze opinie od osób które udzielają się na forum i zetknęły się z nimi. Ewentualnie szukasz innych źródeł informacji - inne fora, grupy na fb....

Więcej wyrozumiałości do ludzi, w końcu kiedyś każdy z nas chodził do podstawówki albo gimnazjum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz tak konstruować pytania?? Oszust bo co... ma dobrą ofertę?? 

 

W tym sęk, że tak. Wiele już osób nacięło się na dobre oferty w "sklepach" internetowych.

W kontekście rowerów jeszcze nie słyszałem ale elektronika i agd było już kilka afer.

 

Lepiej zapytać i nawet wyjść na głupka (jak się oskarży dobrą firmę), niż dać się oszukać - takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, skom25 napisał:

Pamietaj ze kupujac juz praktycznie 3/4 letni rower wypadaloby zrobic chociaz podstawowy serwis amora, co w przypadku Fox'a tanie nie bedzie.

Niby co się może stać z takim amortyzatorem w stanie spoczynku? Bez eksploatowania? Bo wydaje mi się, że niewiele, ale może się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz pewności czy fabrycznie było tyle oleju ile potrzeba, dla świętego spokoju warto to zrobić. Fox to droga zabawka i szkoda by było go zniszczyć przez takie zaniedbanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, że ten rower kosztuje tylko 4400? Fakt korba nie zachwyca, ale to i tak tanio skoro same koła to już prawie połowa ceny roweru, a jeszcze amortyzator Fox dochodzi..

Chyba, że chcą się pozbyć szybko rowerów sprzed kilku lat i dlatego tak tanio

http://allegro.pl/kross-level-a10-carbon-shimano-xt-fox-s-m-l-50-i6770432001.html?fromVariant=6770432001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nadzwyczajnego ani w kołach, ani w całym tym rowerze nie widzę. Kołka 26 to już staroć, ale jeszcze nie antyk. Z tą cenę jak ktoś dla dzieciaka potrzebuje to można sie zastanowić. Za 8 tys co to niby katalogowa to śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale technika idzie do przodu i nikt nie chce już starych rowerów stąd te ceny. Przecież cena kupna przez sklep jest dużo niższa niż katalogowa więc można potem obniżać. Jak ja bym miał leżaki magazynowe to po czasie wolał bym nawet stracić część inwestycji ale odzyskać chociaż część kasy.

Tak samo było z moim rowerem z 5tys. na 3tys. i też ludzie pisali czy na pewno specyfikacja jest taka jak w opisie, czy nie jakaś wy...., itp. Kupiłem, potem polecałem innym i inni chyba dalej bo szybko zeszły.

 

Kup na allegro bo masz 14 dni na zwrot w razie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła 26', 4 lata na karku, model który raczej nie sprzedawał się jak świeże bułeczki.

Nikt nie chce mieć zamrożonej kasy to sprzedają pewnie prawie po kosztach. Istnieje też szansa że dorwali jakieś leżaki magazynowe za grosze i teraz sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...