Skocz do zawartości

[Konkurs] Profesjonalne plany treningowe - za darmo!


MizuCycling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich zapalonych cyklistów!

Miło mi jest poinformować, że właśnie rusza projekt:

Profesjonalne plany treningowe - za darmo!

Udział w konkursie jest całkowicie darmowy - nic nie tracicie, a możecie wiele zyskać. Szanse na zwycięstwo ma każdy, bez względu na prezentowany poziom sportowy.

Jak wziąć udział w konkursie?

Czekam na Wasze zgłoszenia do dnia 23 grudnia 2017 roku. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 profili, które przejdą do drugiej fazy konkursu, o czym powiadomimy wybrane osoby. Ostatecznie, 31 grudnia 2017 roku, ogłosimy szczęśliwą siódemkę laureatów, którzy otrzymają możliwość wspólnego przygotowania się ze mną do sezonu 2018 i będę z nimi aż do końca sezonu startowego.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres mailowy mizucycling@gmail.com. W tytule proszę obowiązkowo wpisać 'Mizu Cycling - konkurs'. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie będzie odpowiedź na poniższe punkty:

1. imię i nazwisko
2. data urodzenia
3. miejscowość
4. wzrost / waga
5. największy sukces
6. opis poprzedniego sezonu (7-8 zdań)
7. cele na 2018r.
8. 2-3 kolarskie zalety
9. 2-3 kolarskie wady
10. narzędzia treningu (rowery, trenażer, pulsometr, pomiar mocy, itd.)
11. dlaczego ja? (3-6 zdań)
12. fotografia

Zapraszam!

mizucycling.com
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a następnie można już pisać pracę dyplomową! Jednak, żeby nie było, nie z crossfitu czy innego trenażera personalnego, a z tematu „hacking - socjotechnika. Jak łatwo pozyskać dane w sieci”.

A już poważniej - autorze tematu, jeśli już prosisz (wodząc na pokuszenie nagrodami) forumowiczów o udostępnianie takiego stosu danych (notabene - po co Ci np. zdjęcie kandydata?), wypadałoby się najpierw przedstawić i napisać kilka zdań o sobie. Należy też obowiązkowo zamieścić regulamin konkursu (bo jeśli takowym go zwiesz, regulamin powinien mieć).

...Swoją drogą, jestem ciekaw ile osób się nabrało (bo jakoś, mimo wszystko, bardziej wierzę w zdrowy rozsądek zaglądających tu forumowiczów, niż w Twoje zapewnienie o zapełniającej się skrzynce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej,

wszystkie informacje odnośnie konkursu można przeczytać na mojej stronie - mizucycling.com - także regulamin. 5 min. czytania i może odbiór tego projektu się zmieni ;)

Czysta chęć dzielenia się wiedzą i pomocy innym - nic poza tym ;) - ale to już każdy sobie zweryfikuje.

Zapraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...