Skocz do zawartości

[licznik kadencji ant] Chińskie rozwiązania.


Quell

Rekomendowane odpowiedzi

W oko wpadły mi dwa ciekawe chińczyki z ant+,magene i cycplus (magene też jest na allegro).

Zależy mi na czymś małym,niewystającym i tanim,tanim nie z powodu skąpstwa,ale wiem że wcześniej czy później uwalę ten czujnik.

Magene ma pomiar geomagnetyczny,działa toto ?

Miał ktoś styczność z tymi urządzeniami ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Garmina i nie było najmniejszego problemu. Co do baterii to nie wiem, jeszcze nie wymieniałem, ale z drugiej strony jeżdżę trzema rowerami więc z tej racji eksploatacji wielkiej nie było :)

Kupiłem na Ali, jedyny minus to czas, ale z drugiej strony za 2szt. zapłaciłem tyle co na Alledrogo za 1szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć, Do mnie dziś właśnie dotał mój egzemplarz. Czy ktoś z Was próbował to cudo łączyć z TomTom Spark? Lub czy udało wam się to cudo sparować z telefonem... Ani Iphone ani Samsung nie mogą się z nim sparować po BT. Samsung po ANT+ i laptop po BT juz bez problemu... ktoś ma jakieś podobne doświadczenia? Kupiłem bo chciałem sparować z moim zegarkiem i mieć kadencje w zegarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Od siebie dodam, że udało mi się czujniki Magene sparować z Garminem. Nie było żadnych problemów. Kadencja działa od razu, czujnik prędkości kalibruje się z GPS podczas jazdy. Garmin sam mi wyliczył obwód koła. Reakcja rzeczywiście wolniejsza niż bezprzewodowa Sigma i wolałbym chyba jednak klasyczne rozwiązanie zamiast tych geomagnetycznych. No i nie udało mi się ich sprawować z endomondo. Nawet parując w trybie kadencji, pyta o obwód koła :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...