Skocz do zawartości

[rower] MTB Marin Nail Trail 7 2017 29" rozm 22" XXL, nowy, prawdziwy ścieżkowiec


3majsiemaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wysokich forumowiczów poszukujących nowego roweru na kołach 29", do bardziej agresywnej jazdy w terenie.

Na sprzedaż posiadam rower jak w tytule, Marin Nail Trail 7, rozm 22" - XXL, rocznik 2017.

Rower ten cieszy się bardzo pozytywnymi recenzjami w prasie rowerowej w Anglii i USA, jak również na kilku polskich blogach. Jest to rower o nowoczesnej - agresywniejszej geometrii do jazdy w cięższym terenie. Moim planem była wymiana w nim przedniej piasty na Sram 900 i wymiana w niej adapterów na Torque Caps (większa średnica adapterów, większa powierzchnia styku pomiędzy widelcem a piastą), z którymi kompatybilny jest widelec o 35mm goleniach RockShox Yari. Chciałem mieć maksymalną sztywność, jaką oferuje ten widelec i wymienić części w stanie nowym. Zanim plan się ziścił zmieniłem koncepcję i planuję zakup innego roweru. Natomiast piastę i adaptery już posiadam i mogę sprzedać je razem z rowerem, jeśli sprzeda się w ciągu ok dwóch tygodni od dnia ogłoszenia. (piasta i adaptery za dodatkową opłatą ale cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do ceny na rynku polskim-import ze wschodu ale wszystko w fabrycznych opakowaniach Sram'a)

 

Po otrzymaniu roweru zauważyłem drobne uszkodzenia, sfotografowane i załączone w linku na Dropboxie, z którego możecie ściągnąć zdjęcia w pełnej rozdzielczości i przyjrzeć się z bliska.

Rower otrzymałem w opakowaniu zastępczym, więc fakt ten, wraz z ryskami i uszkodzeniami naklejek świadczy o tym, że rower powinien być sprzedany jako rower powystawowy. Ja jednak nie jestem tak pedantyczny, żeby mi zależało jak rower był opisany, a ryski i tak miałby po 3 tygodniach jeżdżenia.

 

https://www.dropbox.com/sh/6xzgik0wb1bbdcs/AAA1myEjvDlflPxjXPK5aCQ-a?dl=0

 

W pełni sprawny, gwarantuję, że nie był jeżdżony - tego nie da się zamaskować, stoi w pokoju od zakupu - najpierw czekałem na piastę, a potem koncepcja się zmieniła. Był raz na dworze do zdjęć w świetle dziennym. 0 śladów jeżdżenia na oponach. Cena nie do pobicia w Polsce, rozmiar XXL nie do dostania.

Chciałbym za niego otrzymać tyle, ile zapłaciłem - 5315zł Zakupiony 4.10.2017, otrzymany ok tydzień później. Nie jestem najbardziej systematycznym gościem jeśli chodzi o wystawianie przedmiotów na sprzedaż ;-)

Piasta+adaptery 394zł

 

Specyfikacja i geometria tutaj:

https://katalog.bikeworld.pl/2017/web/produkt/rowery/mtb_29er_hardtail/marin/50275/nail_trail_7_29

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...