Skocz do zawartości

[DIY Mudhugger] Najlepszy błotnik do MTB.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jako, że to dziadostwo kosztuje 170zł, a na ali nie ma podróbek :( zacząłem się zastanawiać czy mógłbym to z czegoś wyciąć, potem posklejać warstwy w 1/3, 2/3 długości i przyczepić na trytytki. Całość za ~20zł?

 

Także pytanie pierwsze- z czego mógłbym wyciąć kształt, jest coś w sklepach budowlanych co by się nadało?

 

 

1360670204099-7layu2nzvb8d-630-80.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łyżka do butów z ikei, ale tylko do ostrego koła  :)

 

do mtb tylko pomarańczowa szufla do odśnieżania pokryje rozbryzgi , kij mocujemy do głównej ramy  na srebrną taśmę

 

ps, też spojrzałem na mud hugera  aby uchronić się przed błotem gdy ze zmęczenia pękł sks...

Jest jeszcze coś podobnego nie na takie trytytki tylko firmowe opaski ale cena podobna....

 

Trzeba pokombinować z kanistrami na płyny do spryskiwaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Zgadza się, ale zawsze jest to jakiś trop i kilka niezłych pomysłów na materiały. Jakby rozrysować w rozwinięciu Mudhugger'a lub coś podobnego i zastosować odpowiedni materiał.... Może dałoby się skonstruować działający element. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie było gdzieś na forum patentu z wycinanką z 5 galonowego baniaka na wodę :icon_question:

Wydaje mi się, że były zdjęcia, a materiał solidniejszy, bo grubszy i sztywniejszy niż w przypadku zwykłej butelki, czy 5 litrowego baniaka.

Edytowane przez KrissDeValnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Mocno zawinięty baniak po "czymś" i jechane ;)

U mnie przód wyglądał jak niżej - bańka mała z biedry i bez kombinowania na gorąco.

Myślę że do połowy tego oryginalnego by sięgał:

Rncmiob.jpg

 

Bardziej w projekt i ładniejsze to by trzeba było kombinować pewnie z formami i laminatami, a to może wyjść już w okolicach oryginału :)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja się pogodzi łem z brakiem alternatyw, a takiej kasy nie wydam na kawalek plastiku.

 

Także wolę się uwalic po uszy w błocie, a ten umyć rower myjka niskocisnieniowa poleconym w innym wątku  (malex auto wash pro 12l).

Do tego kupilem ass savery za dolara na ali (żeby chronić spodnie, siodelko, no jeziorko pod tylkiem irytujej, plus jeszcze blotnik na trytytki, w tej samej konwencji na przód.

 Już wiem, że będę go używał cały rok, bo fajnie chroni lagi widelca. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...  :( .....ale ktos mi bardzo odradzał tańszcoś, bo się nie umywa jeśli chodzi o telepacje,

Mudhuger był do kupienia w Polsce mniej więcej w tych samych cenach co z zagrnicy, czyli na koło 150,

sam jeszcze nie mam Go , a bedzie własna rzeźba kanistort albo zapłaczę za oryginał, na razie full spi zimowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

Nie klepałbys dyrdymałów Mareczku, tylko poczytał, lub popytał praktyków. Mam oba wynalazki i Zefal'a i Mudhugger'a.

Nie zauważyłem różnic w sztywnosci i telepliwosci. Oba testowane w górach-górach czyli Lake District.

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...