Skocz do zawartości

[MSB] Mały Szlak Beskidzki - samotnie, w babskim stylu


czarnaMAMBA

Rekomendowane odpowiedzi

Długo się przymierzałam i wreszcie się udało.
Na początku wakacji przejechałam z tobołkami Mały Szlak Beskidzki.
Relacja dopiero teraz, bo zaistniały pewne zalezności z gazetą, w której opublikowany też został materiał.
 

http://www.mambaonbike.pl/msb-maly-szlak-beskidzki-na-rowerze/

 

maly-szlak-beskidzki-7039.jpg

 

 

Edytowane przez czarnaMAMBA
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

"Jogibabu! Brawo Jasiu!!" :D Zdjęcia malina :)

MSB to mój plan na przyszły rok, z którym, z pewnych względów, może mie się zejść jak tobie :)

Tylko chciałbym to z jednym noclegiem ogarnąć.

I jazda z Bielska-Białej bo rodzinny dom mam w Sułkowicach pod Myślenicami.

Obaczymy. Dziękuję za relację. Jeszcze bardziej mi się chce :)

 

Co do Beskidu Wyspowego (mój matecznik :) ): niestety, taki mamy klimat, że na 44km można zrobić 1900m do góry - KLIK, albo 1200 na 30km szlaku - KLIK :)

Parafrazując poetę:

"dużo się pchało i często jechało.

No i czego, czego jeszcze chcesz." :D

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

"Jogibabu! Brawo Jasiu!!" :D Zdjęcia malina :)

MSB to mój plan na przyszły rok, z którym, z pewnych względów, może mie się zejść jak tobie :)

Tylko chciałbym to z jednym noclegiem ogarnąć.

I jazda z Bielska-Białej bo rodzinny dom mam w Sułkowicach pod Myślenicami.

Obaczymy. Dziękuję za relację. Jeszcze bardziej mi się chce :)

 

Co do Beskidu Wyspowego (mój matecznik :) ): niestety, taki mamy klimat, że na 44km można zrobić 1900m do góry - KLIK, albo 1200 na 30km szlaku - KLIK :)

Parafrazując poetę:

"dużo się pchało i często jechało.

No i czego, czego jeszcze chcesz." :D

 

Zacne przewyższenia :)

 

Czekam na relację z odwrotego kierunku, ciekawa jestem, bo wydaje mi się, że w tą stronę więcej wypychu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wsłuchuję się we wszystkie myśli powplątywane w relacje z eskapad takich jak ta i podobnych. Zawsze zatrzymuję się widząc kontrast - gdy tak urocze dziewczę zamiast prysznica, pilniczka i słodko-płytkiego życia wybiera pompkę, błotko i wypych, gdy rozkoszuje się smakiem kawy, jajecznicy i naleśników... smakujących już jakże inaczej powyżej 1000 m n.p.m.  :yes:

Myślę, że tego nie da się dokonać bez prawdziwej pasji... Cudownie jest w życiu coś kochać, przeżyć, doświadczyć, dokonać...

Podziwiam, gratuluję i sukcesów życzę... dalej. Odkrywania siebie i świata... wszystkiego dobrego  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajny przelot, też chce przejechać ale z Bielska na Luboń :icon_cool:  spałaś na Kudłaczach i gdzie drugi nocleg? na odcinku Myślenice - Palcza szlak rozwalony był przez kłądy i pseudomotrynkowców? dużo wody/błota tam?

 

Wal w trybie non stop, to tez ma urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajny przelot, też chce przejechać ale z Bielska na Luboń :icon_cool:  spałaś na Kudłaczach i gdzie drugi nocleg? na odcinku Myślenice - Palcza szlak rozwalony był przez kłądy i pseudomotrynkowców? dużo wody/błota tam?

 

 

Nocleg drugi na Leskowcu, fajna wiata tam jest :) a w razie czego schronisko.

Szlak rozwalony, ale latem przejzdny. Nie wiem jak po większych opadach. Mocno bokami trzeba by było kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Mod Team

Z braku czasu zajrzałem tutaj dopiero dziś.
Tak jak na samym początku napisał Kotek - szacun na dzielni, kaszkietówki z głów!
Nie wiem czy Twój wpis nie będzie inspiracją dla mnie, mam nadzieję że szybciej niż za 7 lat.
W kwestii łapania gumy - myślę że czas najwyższy przejść na mleko droga pani. Komfort niesamowity - jak i fizyczny tak i psychiczny. Tylko babrania się z tym jest trochę jeśli chcesz sama to zrobić.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...