Skocz do zawartości

Rower SCOTT SCALE 930 Carbon, rozmiar L/19 koła 29


Markus34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na sell niestety leci mój sprzęt, który ulepszyłem w czerwcu tego roku, rower zbudowałem w prawie 90% na nowych częściach, na które mam rachunki, poniżej lista tych części i opis:

Zaczynając od początku to głównym elementem jest rama SCOTT SCALE 930 wykonana w całości z Carbonu najwyższej jakości, waży trochę ponad 1000 g !

Jest używana ale w niemalże idealnym stanie, czarno-czerwono-biała, posiada NOWY HAK scotta za 5 dyszek.

 

Koła to najlżejsze jakie udało mi się znaleźć czyli Obręcze ZTR CREST, Piasty novatec 711/722, szprychy cieniowane 1.5-1,8 bodaj przystosowane do bez dętek, w które tez to są odziane.

Opony to Geax Mezcal, szybkie i bardzo wytrzymałe wersja TNT zalane mleczkiem kaffelatex, 

Koła przed montażem przeszły serwis, wymieniłem smar we wszystkich łożyskach, nie ma grama na nich luzu jak i na bębenku, wszystko pięknie działa i prosto się obraca, nie bez powodu nowe kosztują 1500 zł, te z resztą mają jeden sezon.

 

Mostek jest kls 100 mm i to tyle jeśli chodzi o używane rzeczy, resztę czyli dużą większość kupiłem i zamontowałem nową i po kolei 

 

Amortyzator Suntour Radion, powietrze olej waga 1800g z nie przyciętą rurą, teraz mniej, nowy na gwarancji

Hamulce shimno M615 czarne całe kupiłem nowe 

Napęd czyli przerzutkę shimano zee, kasetę deore 11-40, łańcuch xt i Tarczę 32 Narrow Wide czerwona oraz śruby do korby aerozine kupiłem nowe, tylko ramiona korby są z demontażu ale też nowe. dodoam tylko ze to konfiguracja 1x10 

 

Kierownica Accent nowa, gripy nowe, linki i pancerze nowe, manetka i-spec B XT montowana do klamki m615 nowa, sztyca cranck brother nowa, siodło vertu 100km używane, stery accent maszynowe Nowe.

Mam jeszcze nowe, nie założone tarcze hs1 180/160 i zębatkę narrow wide 34, chinol.

 

Rower nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego, wsiadać i jechać, ja nim byłem trzy razy w lesie jak jeszcze było ciepło ale nie mam czasu jeździć poza tym padło mi auto i potrzebuje kasy także szybko się dogadamy, 

 

Cena jaka mnie interesuje to 5900zł, zważywszy iż sam set rama+koła jest wart 3500 zł to cena jest jak najbardziej rozsądna.

Daje 14 dni gwarancji rozruchowej lecz nie wierzę, by coś mogło się zepsuć, w końcu to nowy rower:)

 

W razie pytań proszę dzwonić na 796-576-890 

Foty podeślę zainteresowanym poważnie zakupem, na razie mam tylko z budowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-197603-0-62003700-1510853998_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...