Skocz do zawartości

[trenażer] Problem z Misuro B+


MMK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam trenażer Elite Qubo Power Mag wraz z doczepionym czujnikiem Misuro B+.

Do tego aplikacja Elite myETraning w telefonie.

Na początku aplikacja nie widziała czujnika. 

Okazało się, że był przyklejony w złym miejscu (nawet się nie wzbudzał podczas pedałowania)

Poczytałem instrukcję, umieściłem czujnik we właściwym miejscu - zadziałało.

Jeździłem 2 dni - wszystko było ok, pokazywał pięknie wszystkie dane.

Na 3 dzień postanowiłem żeby zamiast telefonu użyć tableta.

Zainstalowałem na tablecie aplikację, próbowałem skonfigurować  - nie widział czujnika. 

Tablet ma parę latek (Samsung Galaxy Note 10.1 z androidem chyba 4.4.2), może za stary, więc dałem sobie spokój.

Wróciłem do telefonu odpaliłem aplikację i... nie działa.

Przy próbie ponownej konfiguracji wynajduje czujnik Misuro B+ i jego mac address ale nie przechodzi dalej - każe pedałować i bez końca kręci się klepsydra... Wcześniej po rozpoczęciu pedałowania pojawiał się komunikat o wykryciu czujnika kadencji i mocy i wtedy urządzenie było sparowane z telefonem.

Teraz jak długo pedałuję i czekam to czasem wyskakuje komunikat że mam sprawdzić ustawienia bluetooth w telefonie bo jest problem z przesyłem danych.

Odinstalowałem aplikację, zainstalowałem od nowa - to samo.

Czujnik cały czas przyklejony w tym samym miejscu. Prawidłowo skonfigurowany (5 mrugnięć).

W telefonie też nic nie zmieniałem. Problem zaczął się chyba od próby podłączenia tableta bo dzień wcześniej wszystko było ok.

W telefonie Android 6.0.1 (Samsung S5 Neo) a tam praktycznie bluetootha to można tylko wyłączyć lub włączyć - żadnych innych ustawień nie widzę :(

Wczoraj kupiłem jeszcze do Misuro nową baterię bo pomyślałem że może stara się rozładowała - nic to nie dało.

 

Skończyły mi się pomysły - normalnie czarna rozpacz :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...