Skocz do zawartości

[Zlot FR] X jubileuszowy zlot


Zymelka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na forum są ludzie którzy byli gdzieś w wymienionych wyżej ośrodkach ? - mogli by coś napisać , jakie warunki, jacy właściciele itp, ew. może ktoś zna na tyle Bieszczady, że może polecić ośrodek blisko fajnych tras rowerowych. Ja osobiście nie byłem w Bieszczadach więc to trochę na ślepi wybieranie. Ostatecznie nie muszą być Bieszczady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dudi, @kylo - nie ma co szukać ośrodka idealnego, bo w końcu nie będzie żadnego. Był już ośrodek, który spełniał wymagania minimalne - miejsce na rowery i ognisko, więc po prostu trzeba rezerwować.

@MikeSkylwalker - jeszcze dalej na północ będzie jeszcze większy wybór, tylko to są miejscówki dla tych, którzy chcą leżeć nad Jeziorem Solińskim. Na północ od tych miejscowości nic szczególnego na rower nie ma. Jeśli chcemy poczuć Bieszczady i mieć blisko nic nie przebije okolic Cisnej. Wystarczy popatrzeć na układ szlaków: https://mapy.cz/turisticka?x=22.3300903&y=49.1920125&z=13

Byłem kiedyś na urlopie nad Soliną, bo dołączałem do znajomych, którzy tam chcieli siedzieć. Do fajnych szlaków dojeżdżałem samochodem. Najlepiej pojeździłem, jak pojechałem do Cisnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem: nie ma co dłużej zwlekać. Zamawiaj :)

Mi się bardziej OW Smerek podobał, bo był tańszy. Ale rozumiem, że plusem "U Laskowskich" są pokoje z łazienkami. I za to raczej warto dopłacić, bo potem na ognisko wszyscy sprawnie przychodzą, a nie spływają godzinami zgodnie z przepustowością łazienki ;)

Dla mnie cenowo nie problem, ale mogą być osoby wrażliwsze portfelowo. Studentów już wystraszyliśmy terminem. Ceną upewnimy ich,  że to nie impreza dla nich ;) Chyba że mam nieaktualną wizję głębokości portfela studenckiego. Trochę lat minęło, odkąd kolekcjonowałem autografy w zielonej książeczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, śledziłem wątek z niepokojem, ale na szczęście sukces, wielkie dzięki dla Kyla za ogarnięcie :)

Żeby dać dobry przykład wpłaciłem właśnie ze dwie osoby, ja i trapi, poproszę o jakąś dwójeczkę jak bedzie wolna. Po poludniu powinni zaksięgować.

Myślę, że nikt nie będzie narzekał na możliwość potestowania rowerków, przeciwnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MarcinGoluch napisał:

i mogę się pojawić z kilkoma maszynami testowymi

Najlepiej stalowe albo z pełnym zawieszeniem, choć jak to jedna z dwóch dużych marek na S to z tym pierwszym ciężko w  temacie rowerów górskich :)

@kyloziom a jest opcja podpięcia się na trasie zlotu w sobotę albo w niedzielę, albo przyjechania w sobotę rano i pobytu z 1 noclegiem? Bo z wolnym w piątek może być różnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...