Skocz do zawartości

[Zlot FR] X jubileuszowy zlot


Zymelka

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem zapytanie o cenę z opcją tylko śniadania, 2 posiłków i bez żarcia - czekam na info.

Już jest :

Pokój dwuosobowy 78 zł

Pokój trzyosobowy 105 zł

Pokój czteroosobowy (dwa łóżka pojedyncze jedno piętrowe ) 120 zł

Cena za dobę

Śniadanie 20 zł

Śniadanie obiadokolacja 40 zł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mamy czas na dalsze rozglądanie się. Ja już wskazałem to, co w moich oczach wyglądało sensownie. Nie wiem czy pisałeś do wszystkich czy tylko do OW Smerek, ale nie sądzę, żebyśmy mogli przebierać w ofertach. To są Bieszczady. Większych ośrodków jest mało.

Co do ilości osób. Spodziewałbym się frekwencji podobnej do zeszłorocznej. Myślę że trzeba zarezerwować na ok. 20 osób i umówić się na potwierdzenie ostatecznej ilości osób za około miesiąc. Najlepszą formą przeliczenia chętnych jest zbieranie wpłat, bo do mielenia klawiaturą chętnych nigdy nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam odpowiedzi od 3 ośródków

-Hotel Górski Wetlina 85zł nocleg ze śniadaniem, miejsce na rowery zamykane jest, miejsce na ognisko też jest

Pod Horodkiem 75zł , miejsce na rowery jest(w stodole;)), miejsce na ognisko też(tu jeszcze nie jest do końca pewne, bo jakaś grupa się pytała o nocleg w naszym terminie)

-Hnatowe Berdo 100zł, rowery na świeżym powietrzu przypięte z tyłu posesji, miejsce na ognisko jest

Nie mogłem się dodzwonić do 2 miejsc. Ale nie dziś to jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. taką odpowiedź dostałem z ośrodka OW Smerek. Dla mnie tylko problem, że nie ma łazienek w pokojach, ale to może "dla mnie" Pytanie co robimy dalej szukamy czy wpłacamy kasę mamy 30 dni na to.

Dzień Dobry,

Potwierdzam rezerwację dla ok. 20 osób  w terminie 15-17.06.18 (2 noclegi) bez wyżywienia. Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 a kończy się o godz. 10.00

Poniżej przesyłam wykaz pokoi do Państwa dyspozycji:
a) pokoje dwuosobowe z umywalkami numery (1,3,4,9) -8 miejsc
B) pokoje trzyosobowe z umywalkami numery (2,5,6,11) – 12 miejsc
c) pokój czteroosobowy numer 7,z umywalką - 4 miejsca

Pokoje 1-6 I piętro, 2 łazienki
Pokoje 7-12 II piętro (pokoje 7,8,11,12 z balkonami), 2 łazienki

 

Razem 24 miejsc 

 

Istnieje możliwość zwiększenia liczby miejsc w miarę możliwości


Kalkulacja dla 20 osób:


Pokój dwuosobowy 78 zł/doba + opłata klimatyczna 1,60 zł/osoba/doba

Pokój trzyosobowy 105 zł /doba + opłata klimatyczna 1,60 zł/osoba/doba

Pokój czteroosobowy (dwa łóżka pojedyncze jedno piętrowe ) 120 zł/doba + opłata klimatyczna 1,60 zł/osoba/doba

Śniadanie 20 zł

Śniadanie(ciepły posiłek,wędliny,dzem,płatki,ser,warzywa,herbat,mleko) + obiadokolacja (zupa,drugie danie,kompot,deser) 40 zł (godziny do ustalenia)

 


- Istnieje możliwość przygotowania suchego prowiantu – kanapki, woda, owoc ,batonik – cena 12 zł/osoba
- Istniej możliwość zorganizowania ogniska z kiełbaskami, pieczywem, sosami i warzywami – cena 12 zł/osoba

Na miejscu bezpłatnie:
a) boisko do siatkówki
B) miejsce do gry w piłkę nożną, lotkę, inne gry zespołowe na świeżym powietrzu,

I ostatnia sprawa, sprawa zadatku, podaje poniżej konto do wpłaty 600 zł
zadatku (dokładnie takiej kwoty).
Powyższą kwotę proszę wpłacić w terminie 30 dni. Wpłata zadatku jest
potwierdzeniem rezerwacji. Bardzo proszę o terminową wpłatę, w przypadku opóźnienia termin niestety przepada.

Inteligo

50 1020 5558 1111 1142 4290 0092

OW Smerek Mariusz Kwaśniak
Oberża Smerek
Smerek 8 (bezpośrednio przy czerwonym szlaku, bezpośrednio przy dużej pętli bieszczadzkiej)
38-607 Wetlina

www.owsmerek.pl

Pozdrawiam
Mariusz Kwaśniak
tel. 501 591 743
tel. st. 13 468 47 06 maj-październik

P.S.
W razie pytań proszę o kontakt. Przed ośrodkiem bezpłatny parking dla
autokaru, samochodu, obok sklep spożywczy. Proszę o wydrukowanie powyższej kalkulacji i udania się z nią do OW Smerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę to słabe że wymagają wpłaty zadatku i to w takiej wysokości. Tak z pozycji osoby która w innym miejscu organizuje zlot i trochę ośrodków obdzwoniła. 

Bez urazy dla nich, ale czerwiec to okres gdzie nie ma jeszcze wzmożonego ruchu urlopowego żeby się tak zabezpieczać przed potencjalną utratą klientów. 600zł to praktycznie połowa kwoty za nocleg całej grupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne miejsca obdzwonione i ta:

OW Perełka

Dzień dobry,

Jest taka możliwość- posiadamy dostępne domki 5-cio osobowe w tym terminie.

Koszt za domek za te dwa noclegi to 200zł/cały domek,

Koszt śniadania to 15,50zł/os.

Koszt opału za ognisko to 50zł (za jedno ognisko).

Jeżeli chodzi o rowery - istnieje możliwość zostawienia ich pod tarasem ośrodka, jednak musieliby Państwo spiąć je razem. Ośrodek nie posiada specjalnego miejsca, aby zapewnić przechowanie rowerów w zamkniętym pomieszczeniu.

Jeleni Stok

55zł ze śniadaniem, rowery stały by na zewnątrz, miejsce na ognicho jest

U Laskowskich

90zł, miejse na rowery jest, na ognisko też

Jeszcze mam jedno na oku miejsce, ale dopiero po niedzieli mam dzwonić jak szefowa będzie

Dybasiówka

55zł, miejsce na rowery pod dachem, ale nie zamykane; miejsce na ognisk jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...