Skocz do zawartości

[problem zdrowotny] Mieszki włosowe - problem


Rekomendowane odpowiedzi

powiem Ci z własnego doświadczenia, że wpływ mają

 

-rodzaj zelu/mydła którego używasz
-kwestia golisz/nie golisz nóg
-temperatura wody
-proszek do prania/płyn do płukania
-pościel i wszystko co się w niej znajduje (roztocza etc)

to są rzeczy które ja stopniowo wykluczałem przy swoim podobnym problemie (wieczne zaczerwienione wypryski)

pomogło "hartowanie" ich zimną wodą na zakończenie prysznica, niby pory się wtedy zamykają w naturalny sposób i nie zbierają syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby coś było wymoderowane. Metody marketingu szeptanego nieco się zmieniły i nie zawsze na dzień dobry leci link reklamowy, czasem jakaś nazwa specyfiku lub firmy się pojawi, czasem chodzi tylko o rozkręcenie dyskusji na dany temat, nie zawsze jakikolwiek link się pojawi. Dodatkowo spamerzy próbują nieco się uwiarygodnić nabijając posty w innych tematach, tyle że są to nic nie wnoszące wpisy.

 

Niestety ale czasy jednopostowców z linkiem powoli mijają, więc nie jest już tak łatwo wyczaić. Mam ostatnio na tapecie użytkowników z ponad 100 postów, którzy prawdopodobnie są związani z marketingiem ale jest to na tyle subtelne, że nie wyszło od razu. Teraz mając już jakąś statystykę można pewne wnioski wyciągać:

-wspólne ip i operatorzy

-jakieś 99% wypowiedzi w tematach "co kupić" w off topie, praktycznie zero z głównej tematyki forum

-niby przydatne informacje ale tak w zasadzie bez szczegółów i konkretów

 

Tu jest o tyle dobrze, że forum ma malutki dział niezwiązany z główną tematyką, więc takie tematy jak ten bardzo łatwo wyłapać.

 

PS. Jak ktoś z adminów lub moderatorów chce, to możemy wymienić się informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...