Skocz do zawartości

[koła] Pomoc w wyborze 29er


Zimapdf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc w wyborze zestawu kół. Zastanawiam sie nad właściwie 3 opcjami:

 

1. składane na zamówienie piasty dt swiss 350 32h cl, obręcze crest mk3, szprychy Sapim D-Light cena wraz z przystosowaniem do bezdętek 1650zl waga około 1530g

2. składane na zamówienie piasty dt swiss 240 32h cl, obręcze crest mk3, sprzychy Sapim d-light cena wraz z przystosowaniem do bezdętek to 2400zł waga ok. 1470

3. http://www.bikestacja.pl/pl/czesci-rowerowe-1/mtb/kola-mtb/kola-bikestacja/kola-dt-swiss-240s-spline-one-notubes-crest-mk3-29-sapim-cx-ray-1385g-48946.html   cena 2090zł.

 

moja waga to 78kg przy wzroście 186cm, mają być to koła przeznaczone tylko na maratony MTB w większości "płaskie", 2-3 razy w roku maraton górski. Zastanawia mnie jakość złożenia kół zakupionych w sklepie przez internet bikestacja.pl. Lepiej wybrać piastę straightpull czy (nie wiem czy dobrze to nazwe) z wysokim kołnierzem??? 28 czy 32 szprychy?

Z góry dzięki za zainteresowanie tematem i odpowiedzi.

Pozdrower!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mocno niepolecany sklep, lepiej tam nie kupować a składać koła to już w ogóle.

Co jest złego w składaniu kół jeżeli robi to fachowiec, który właściwie tylko i wyłącznie zajmuje się składaniem kół? Czyli bikestacja.pl odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do faceta który tam zajmuje się kołami, kiedyś przyslali mi nawet wycenę. Nie sprawiali złego wrażenia.

Mają stosunkowo atrakcyjne ceny, może po prostu kupić od nich składniki i dać do złożenia komuś innemu.

Obsuwa z terminem mi nie pzreszkadza, na razie mam na czym jeździć.

Chętnie bym poznał opinie kogoś, kto u nich koła zamówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc w wyborze zestawu kół. Zastanawiam sie nad właściwie 3 opcjami:

 

1. składane na zamówienie piasty dt swiss 350 32h cl, obręcze crest mk3, szprychy Sapim D-Light cena wraz z przystosowaniem do bezdętek 1650zl waga około 1530g

2. składane na zamówienie piasty dt swiss 240 32h cl, obręcze crest mk3, sprzychy Sapim d-light cena wraz z przystosowaniem do bezdętek to 2400zł waga ok. 1470

3. http://www.bikestacja.pl/pl/czesci-rowerowe-1/mtb/kola-mtb/kola-bikestacja/kola-dt-swiss-240s-spline-one-notubes-crest-mk3-29-sapim-cx-ray-1385g-48946.html   cena 2090zł.

 

moja waga to 78kg przy wzroście 186cm, mają być to koła przeznaczone tylko na maratony MTB w większości "płaskie", 2-3 razy w roku maraton górski. Zastanawia mnie jakość złożenia kół zakupionych w sklepie przez internet bikestacja.pl. Lepiej wybrać piastę straightpull czy (nie wiem czy dobrze to nazwe) z wysokim kołnierzem??? 28 czy 32 szprychy?

Z góry dzięki za zainteresowanie tematem i odpowiedzi.

Pozdrower!

 

do Dawida daveo.pl się zgłoś, on Ci dobierze co trzeba i zrobi kółka tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zastanawia mnie jakość złożenia kół zakupionych w sklepie przez internet bikestacja.pl

 

Jeżeli to to samo co BS, to jeżdżę na kołach, które mi poskładali, już kilka sezonów. Ważę sporo a sezon trawa u mnie cały rok, więc lekko nie mają. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedynie poślizg z terminem był...

Ja też jeżdże na ich kołach, DT350/533d 28h, waga użytkownika 125 kg, kilka maratonów zaliczone i dotychczas bez zastrzeżeń. Także z swojej strony mogę polecić. Kolejne kółka roważę również zakup u nich. A jeśli ktoś się obawia o zamrożenie kasy, to przecież można zamówić za pobraniem. Parę złoty więcej kosztuje i bez zbędnych nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...