Skocz do zawartości

[koła do XC, maraton] obręcze asymetryczne


hulajnogaA

Rekomendowane odpowiedzi

Będę kupował nowe kółka do swojej wyścigówki. Zastanawiam się nad obręczami asymetrycznymi DT Swiss XR 361 i tu pytanie czy ktoś takowe ma i jest w stanie coś napisać ? Ogólnie niewielu producentów ma w ofercie taki wynalazek, z tego co sie orientuję to DT Swiss ma jeden model i Bontrager też jeden. Piasty zamierzam kupić DT Swiss 350 SP, CL boost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze na takim zestawie tzn, XR 361 i DT 350 tyle, ze bez boost'a. Nie wiem jak tam Twoja waga, ale przy moich 73kg mialem zalecenie aby nie schodzic za bardzo z cisnieniem. Chyba nie posluchalem bo metoda prob i bledow doszedlem, do 1.6 tyl i 1.4 przod i nic kompletnie tej obreczy sie nie dzieje (przejechane na nich okolo 3kkm) takze tak strasznie delikatne one chyba nie sa ;) Kola skladalem u kolegi z forum Dawida, ktorego moge Ci szczerze polecic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ważę podobnie bo 75kg ale ciśnienia 1,2 z tyłu i 1,0 z przodu raczej nie przekraczam (opona 2,25"). Co do składania kółek to najlepsza oferta jaką znalazłem choć trochę drogo to Wojczal-Bike.pl. Na Daveo.pl wieje biedą z tego co widzę przeważnie jest "brak produktu". Jeśli znacie jakiegoś jeszcze sprzedawcę-kołodzieja to poproszę o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie sugeruj się stroną dawida, w rzeczywistości ma na stanie dużo części w dobrych cenach .

Dokładnie. Proponował bym napisać do Daveo zapytanie o dostępność tego co Cię interesuje i ewentualną cenę. Na pewno będą konkurencyjni, zresztą będziesz mieć wtedy porównanie do innych ofert[emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...