Skocz do zawartości

[2018] Romet


KrissDeValnor

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, jowejek napisał:

To może warto kupić PlanetX albo Wiggle zamiast czekać w środku sezonu na nieprzygotowanego Rometa, jakby to były nie wiadomo jakie perełki wyróżniające się czymkolwiek wśród innych tanich marek?

Czekamy, aby wspierać polską markę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie w ramach tego co udało mi się ustalić dla rowerów droższych/mniej dostępnych:
- Romet Tool 2.0 - 2018 jest jeszcze nie wyprodukowany i możliwe że będzie wyprodukowany w przeciągu około 2miesiecy.
- Romet posiada pule rowerów, które są przeznaczone na sieć dystrybucyjną dla parterów i pule rowerów co sprzedaje sam bezpośrednio
- W przypadku rowerów droższych/mniej dostępnych najlepiej jest je kupować bezpośrednio od Rometa (zero pośredników i większa pula rowerów dostępnych)
- Zakup bezpośredni odbywa się drogą mailowa miedzy Kupującym a Rometem. Adres mailowy do sprzedawcy Romet'a (taki z domeną @Romet.pl) dostaje się za pomocą FB ( https://www.facebook.com/fanpageromet/ ), gdzie pyta się w wiadomości prywatnej o dostępność określonego modelu.

Mam nadzieję że to pomoże zrealizować niektórym wasze zamówienia.




 

Edytowane przez KajKOO
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2018 o 19:05, lukeero napisał:

Testowałem nowe elektryki i monsuny rometowskie. Są dostępne w sprzedaży? Bardzo dobrze jeździ mi się na monsunie, ale nigdzie nie mogę go znaleźć do kupienia. 

Witam,
Zgodnie z naszą stroną modele powinny być dostępne w sprzedaży. Najrozsądniej będzie pytać o dostępność bezpośrednio u dystrybutorów.
Pozdrawiam
Wojciech
Doradca online Romet
nowyromet.pl

Edytowane przez Romet.Wojciech
Dodatkowe informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro pisać, ale bardziej mydlenie oczu online, żadnej wartościowej informacji w tych postach nie znalazłem :/. Mamy co najwyżej potwierdzenie -  wiadomo, że nic nie wiadomo ;). Myślałem że obecność przedstawiciela marki tutaj faktycznie coś wartościowego przyniesie.

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że @Romet.Wojciech to fake konto. Konkurencja założyła, żeby ośmieszyć markę Romet i zniechęcić do zakupu ich rowerów. Od dwóch tygodni sprawdza czy ma hak do ramy, przecież to niemożliwe, a na pytanie czy dany model będzie i kiedy, mowi, że na stronie internetowej sobie sprawdźcie albo po sklepach szukajcie. Na 100 procent to zagrywka konkurencji. Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi. Panie, ja tu mięso sprzedaję. Ale kochany! Nie ma żadne „tylko”! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romet ośmiesza się sam brakiem dostępności własnego, lepszego sprzętu. Konto jak najbardziej może być prawdziwe i nie obwiniałbym @Romet.Wojciech o to, że nic nie wie. Ot pomysł marketingu na poprawę wizerunku. Sam w sobie niezły, tylko dział marketingu przeważnie ma się nijak do działu produkcji. Sprzedają pewną wizję, że Romet ma fajne rowery w dobrych cenach, a nie rzeczywistość, że to tylko na obrazku. I generalnie zapewne wszyscy robią co do nich należy, a źródłem całego bajzlu jest szefostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Blue napisał:

Przeczytałem ten temat i ciekawi mnie czy Pan Wojciech uzyskał jakąkolwiek informację o którą wysyłał zapytanie(np na tą o haku ;)), albo jakaś uwaga faktycznie miała na cokolwiek wpływ ;). Komediowo to tutaj wygląda.

W sprawie haka, prosimy o kontakt na adres e-mail: w.zagorski@arkus.com.pl , +48 14 68 48 156,

Pozdrawiam 
Wojciech
Doradca online Romet
http://nowyromet.pl

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soviec

To może https://katalog.bikeworld.pl/2018/web/produkt/rowery/mtb_29er_hardtail/monteria/53872/barracuda_29er trochę przewrotnie ale też był testowany przez BB :)

 Deca masz za 6500 xc 900ktory w rozmiarze m waży 10,4 więc spokojnie można zbić wagę i zostaje sporo w kieszeni.  Jest sporo rowerów balansujacych na granicy 10kg z lekkim haczykiem (10,3 10,4) czy Kross Author czy Rose. 

Nie ma co licytować się na waga cena bo plusem niektórych rowerów jest dostępnosc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2018 o 21:46, Romet.Wojciech napisał:

Zgadzam się w pełni z przedmówczynią. Natomiast jeśli chodzi o chrześniaka to czy jest już jakiś typ czy potrzebne są konkretne informacje?? 

Właśnie mam już trochę typów i muszę przemyśleć. Natomiast czytając tutaj głębiej forum i patrząc na ceny rowerów waham się czy nie lepiej jednak zrezygnować z gór na korzyść jakiś tekkingowych rowerków... W góry potrzeba multum osprzętu i będzie to dużo kosztować, a na taki trekking to chyba tylko dobry rower i tyle nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lederfox34 napisał:

Soviec

To może https://katalog.bikeworld.pl/2018/web/produkt/rowery/mtb_29er_hardtail/monteria/53872/barracuda_29er trochę przewrotnie ale też był testowany przez BB :)

 Deca masz za 6500 xc 900ktory w rozmiarze m waży 10,4 więc spokojnie można zbić wagę i zostaje sporo w kieszeni.  Jest sporo rowerów balansujacych na granicy 10kg z lekkim haczykiem (10,3 10,4) czy Kross Author czy Rose. 

Nie ma co licytować się na waga cena bo plusem niektórych rowerów jest dostępnosc. 

 

Zależy jaka marka, btwin byłby ok, gdyby nie koła 27,5 cali. Ten twój zaproponowany odpycha mnie mnogością kolorów, ciagle jakieś ale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, soviec napisał:

Zależy jaka marka, btwin byłby ok, gdyby nie koła 27,5 cali. Ten twój zaproponowany odpycha mnie mnogością kolorów, ciagle jakieś ale :D

A Rometa pewnie i tak nie dostaniesz, więc nawet nie ma co nad nim gdybać ;).

Edytowane przez Blue
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziękuję za wiarę i wsparcie. Proszę pamiętać, że nie od razu Rzym zbudowano. My też ciężko pracujemy aby zapewnić jak najwięcej możliwości i szczęścia naszym użytkownikom.
Pozdrawiam,
Wojciech
Doradca online Romet
http://nowyromet.pl

Edytowane przez sznib
nie cytujemy posta poprzedzającego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że biznesu nie buduje się na wierze i wsparciu, tylko na rzetelnej pracy i dbaniu o klienta ... to nie pierszy sezon kiedy rowerów z katalogu nie ma w sprzedaży, to ile jeszcze sezonów będziecie ściemniać ?

Edytowane przez Rulez
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...