Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizcaja :

@Malinowy

W dniu 30.03.2018 o 12:01, gtb napisał:

1. Sztyca Token Carbon 31.6 350 offset 20mm , waga coś ok. 190g , sztyca ma luz (lekko się obraca) na jarzemku , ponoć można ponownie wkleić mnie się nie chciało w to bawić

4.Zaślepki/kominy korby 3s do przeróbki na 1s/2s , nowe

5.Korki kierownicy ESI , nowe

@llancer

W dniu 30.03.2018 o 12:01, gtb napisał:

2. Mostek wpuszczany 22,2 , długość  110mm , kąt 25° , kierownica 25,4

Zostało :

W dniu 30.03.2018 o 12:01, gtb napisał:

3. Zaciski piast Shimano

6. Uchwyt przewodu skręcany , 2szt.

 

 

Edytowane przez gtb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wiosenne porządki, chce ktoś katalogi? nie mam czasu na pojedyncze wysyłki, wysłać mogę całość, mam możliwość puszczenia wszystkiego inpostem za 15zł, albo odbiór osobisty w Magdalence/Warszawie

https://photos.google.com/share/AF1QipNndG32D-KBKW-CH9j1apRY7v0YaeumrHVo5QDqhliswxO8EgOFzwEzSZXv3_OxPA/photo/AF1QipO2o3R9AzJTQbNzRphXy9NbYxZx_DGFZ2h6D5Nk?key=c2Fqb2g0VFdUMFhxNzFuWmJISTZXUVg2bi1pN1Zn

Edytowane przez hheniek1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może ktoś chce? Shimano Altus C10, zacisk, ochronki na ramę (od obić łańcucha) x2 oraz ochraniacz na automat tył.

Jeśli by ktoś miał to szukam "za darmo" lewego ramienia do korby 175mm (liczone od dziury kwadratowej do dziury od pedała, środki) a może 170mm :-/

Gniazdo mi się wyrobiło w starym rowerze/ramieniu (od nieumiejętnego majstra).

 

z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam komplet niepotrzebnych opon Kenda Kwest 26x1,25", są to używane druciaki ale nie pocięte i jeszcze wytrzymają dobrych kilka kkm, np. jako dojazdówki do pracy/szkoły albo na asfaltowe wyprawy (Kenda Kwest to slicki). Do tych opon mam kpl. dętek Schwalbe 25/40-559 z zaworkami Presta. Plus jakąś cienką oponę Panaracer :).

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Takie coś mam do oddania, jakby ktoś zimówkę budował:

IMG_1608.thumb.JPG.bc4046b8188117b0907f9f78d15abd30.JPG

 

Przerzutka tył X9, Korba Firex (brakuje 3 śrub do blatów) + suport, kaseta i łańcuch X7, tarcze Avid 180 i 160mm, mykmyk el-gallo 27.2mm.

Plus jakieś 2 piasty noname, 32 otwory, pod tarcze, ośki 10mm

 

Edit: zapomniałem dodać - wysyłam wszystko na raz, nie chce mi się bawić z paczkowaniem tego ;)

Edytowane przez Janisław
Uaktualnienie
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...