Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

Do oddania nie sprawne hamulce giant mph oraz klamki z hamulców giant root , regeneracja nie możliwa , jedynie na części , są klocki , dobrze zachowane klamki giant root ( kolor złoty ).

Do oddania również sprawny ale kompletnie zardzewiały łańcuch deorka na 9s.Zrobił może 1000km i po zimie okrył się pięknego koloru powłoką :)

Mam również kierownicę , giętą ok 600mm, nie używam bo ciężka jak diabli , około 300gram.

Zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze się dziwię, że nikt się nie rzucił, więc może skorzystam z oferty.

 

Jeśli nikt mnie nie uprzedził prywatną wiadomością, to możesz Vitesse podesłać mi zdjęcia, czy do czegokolwiek się te skuwacze nadają, pomieszkuję w Krakowie, więc z odbiorem nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się dziwię, że nikt się nie rzucił, więc może skorzystam z oferty.

 

Jeśli nikt mnie nie uprzedził prywatną wiadomością, to możesz Vitesse podesłać mi zdjęcia, czy do czegokolwiek się te skuwacze nadają, pomieszkuję w Krakowie, więc z odbiorem nie byłoby problemu.

 

tu fotki

https://plus.google.com/photos/114784718399507604624/albums/5714311143976035873/5960885939489252114?banner=pwa&authkey=CIuOyKOkze7X1AE&pid=5960885939489252114&oid=114784718399507604624

w jednym złamany pin drugi motylek jest okey, ale ma inna srednice gwintu by z dwóch zrobić jeden :)

jak ktoś ma inne skuwacze uszkodzone to może uda mu się naprawić, ewentualnie dorobić przelozyc pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

troche poza tematem ale... wymienilem matryce w laptopie i mam do oddania za kilka piw ,,stara''. 17,3 cala, blyszczaca. w 2 miejscach ma martwe pixele. temat po czesci  rowerowy, wszak na laptopie szuka sie informacji rowerowych... pochwa. 


hd +, z asusa k73sv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...