Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

To jest właśnie zbieractwo...

Nie przesadzajmy, spinka zawsze sie może przydać a jak by sobie z zebranych spinkę cały łańcuch zrobił to co innego.

 

jaki jest sens pisac w innych dzialach skoro nie mam w nich nic do powiedzenia?

Całkiem dobrze powiedziane, przynajmniej nie tłucze bezsensowych postów typu czy można wyciągnąć sida na 180mm. ...

 

Temat jak mniemam powstał dlatego ze są ludze którzy chętnie pozbędą sie różnych rzeczy z różnych powodów. Podobnie do pana Speedlatin robią Ci którzy mają problem, coś im nie działa i przyszli ewidentnie po odpowiedź łamią przy tym połowę punków regulaminu, bo im nie zależy albo się nie che.

 

Ja tu nie wnikam czy to wypada czy nie wypada, moim zdaniem człowiek który mówi co mu potrzeba bo ktoś mu może to dać to nie jest nic złego. Ja nie wnikam czy robi to bo go na nic nie stać a chciałby mieć, czy może po prostu lubi takie suweniry.

 

Prosił bym o spokój i porządek, bez obrażania siebie nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło tył na kasetę. Nie ukrywam, że obręcz wytarta. Da się jeszcze pojeździć, ale nie wiele, lekko krzywe.

 

Klocki do v'ek ; jedne prawie nówki Tektro, drugie używane Jagwire, nie wiele zjechane ; używane na przodzie.

 

Klamki Tektro ; wizualnie średnio, ale działają bez problemów. Przód i tył.

 

V'ki Tektro, zdjęte z nowego roweru, komplet ( dwa ramiona ), klocki dodam. - 4 pak;)

 

 

Odbiór najlepiej osobisty Katowice, Chorzów, Sosnowiec ...

 

W razie wysyłki pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@Robert - jeśli masz go w częściach to odpowiedz mi na kilka pytań - czy to ustrojstwo miało jakiś tłumik hydrauliczny, jaka jest długośc sterówki, jaka jest długoścgoleni górnych i jaka jest ich średnica, czy może hamulec tarczowy był tam montowany na IS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce ponad 0,5 L oleju LHM +. Zainteresowany pokrywa jedynie koszty wysyłki. Przesyłkę wyceniam na jakieś 15 zl, listem poleconym ekonomicznym pewnie taniej. Wyśle czym zechcesz, resztę kasy z przesyłki zwracam do konto. Kto pierwszy ten lepszy. 

 

 

Nie aktualne, oddany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobre ręce oddam obręcz Alexrims DM22. Służyła mi przez rok. Wizualnie ma tylko ślady od zakładania/ściągania opony. Oddaję ponieważ zaczęło się dziać coś na łączeniu i w fr trochę strach na tym śmigać. Obręcz miała lekkie bicie ale ile to głowy sobie uciąć nie dam. Myślę że do roweru zapasowego/zimówki będzie ok.

Mogę się zamienić za coś ciekawego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oddam widelec 1", stalowy, do koła 26". Piwoty, sterówka ok 20 cm, gwintowana, kolor-żółcień. Do tego bieżnie i wianki, które trzymały wszystko w ramie-w stanie dobrym. Najchętniej odbior w Łodzi na Janowie.

Edytowane przez darty24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam kilka gratow z kandsa maestro : amora, kierowniczke i mostek . odbior we wroclawiu, nie chce sie mi tego wysylac. rzeczy z maestro 2011 rok, sprzet do roweru zimowego lub czegos w tym pokroju...

 

 

pozdrawiam. 

aktualne moze jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...