Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

Mówią, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, ale...

 

Koła maja przejechane nie całe 1000km i na moje oko są w stanie dobrym, podaj maila to prześlę ci fotkę

 

Zardzewiałe nyple, obręcze zgięte do wewnątrz w kilku miejscach, tylna oś krzywa, stożek obręczy zjechany od źle ustawionego klocka, wolnobieg nadaje się na śmietnik. Moje koła po 5 latach i dużo większym dystansie, wyglądają lepiej.

 

Cóż, może na przyszłość oddający powinni lepiej opisywać to, co mają do oddania, bo w moim przypadku, to niepotrzebnie wydane pieniądze.

 

Zaraz pewnie ktoś napisze, że za darmo, to się ciesz, ale jednak za przesyłkę trzeba zapłacić, a za kółka w takim stanie, to 10zł bym nie dał, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka była, nic na niej nie zobaczysz. Teraz strasznie żałuje, że jestem taki nerwowy. Mogłem ja zrobić zdjęcie zanim je ciepłem do kosza.

 

Gdyby to był jakiś menelek spod śmietnika i powiedział "panie, stan dobry, bierz pan!" to jeszcze rozumiem, ale osoba, która zna się na rowerach? Te koła nie nadawały się naprawdę do NICZEGO kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oddajemy rzeczy niepotrzebne, które zalegają, a sprzedawać się nam tego nie chce, ale rzeczy sprawne i nadające się do użytku. Miejsce złomu jest na złomowisku.

 

ja rowiez popieram

ze cos jest za darmo to nie znaczy ze trzeba sie rzucac zaraz na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przełożeniu kilku gratów ze swojego roweru do żony mam do oddania :

koło przednie noname bez jednej szprychy proste 95% pod v-ki ale piasta pod tarcze

koło tylne noname proste 97% z wolnobiegiem ME-tz07 7 przełożeń

w obydwu kołach trzeba wymienić ośki bo były na śrubę i ciąłem gumówką i ośką się też dostało

oddam też za przysłowiową flaszkę amortyzator zoom model ? 1/8 cala rura sterowa 20cm z gwiazdką hamulce pod vbrake i IS stan ok raczej bez luzów lecz brudne golenie po uginaniu coś wybiera lecz trzeba ważyć sporo :)

 

Koła już poszły do nowych użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda do kluczy ;) Breloczek to kawałek łańcucha, jedno oczko do przypięcia kluczy troszkę się rozeszło, wszystko widać na zdjęciach :) koszt przesyłki polecony ekon 4,10 , list ekonomiczny 2,00 (za list nie odpowiadam, wiadomo jak z pocztą).

http://desmond.imageshack.us/Himg210/scaled.php?server=210&filename=img06431c.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rama jeszcze tak, jaki rozmiar to nie wiadomo bo nigdzie nie jest napisane ale odległość pomiędzy środkiem osi suportu wzdłuż rury podsiodłowej do góry górnej rury to 46cm (przy czym sam suport jest o jakieś 2-3cm niżej niż linia osi piast).

Obręcze już zarezerwowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...