Skocz do zawartości

[pomoc] Masz coś na zbyciu? Daj innym ;] (przypominam że w tym temacie piszemy co mamy na zbyciu!)


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje taka akcje. Jeżeli masz cos co zalega ci w szafie np: Stare oponki, jakis stary mostek czy co innego napisz tutaj moze komus sie przyda ;) Mozesz dac to za darmo lub za symboliczna sumka.

 

To moze zaczniemy :mrgreen: Ja mam stare plastikowe pedaly troche popekane :mrgreen: Jak znajde to moge oddac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam gdzieś schowane i mogę oddać:

 

przerzutkę tył 7sis

 

przerzutkę przód także sis o ile pamiętam na 28,6 górny ciąg

 

wszystko zdjęte kiedyś z jakiegoś stalowego Granda. ;)

 

mostek IXS aluminiowy na 1 1/8" w bdb stanie chyba 90mm -mogę oddać za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Oddam za darmo siodełko Gipiemme Nitrec (na moją dużą d... jest za małe, za twarde i za męskie :) )

 

Warszawa - odbiór osobisty na Bielanach (od strony Broniewskiego) albo w ciągu dnia Okopowa/Al.Solidarności.

 

--------------

to ogłoszenie juz nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Oddam mechanizm korbowy Shimano TX-71 z BB Thun czy jakoś tak, korba ma przejechane około 3500 km, ale jakoś szczególnie zjechana nie jest. Odbiór osobisty w Poznaniu lub Jarocinie - zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

 

Mam jeszcze kasetę nówkę sztukę - 8 biegów, rozstaw zębatek 11-28, SR Suntour PF - trwałe toto nie jest, ale na sezon może wystarczy :D Odbiór jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam wolnobieg na 7 rzedow wyglada jak nowy, conti explorer z malym rozcieciem na boku moze do zszycia, przerzutke xt przednia z troche duzymi luzam ale moze jeszcze dzialac ;) down swing. odbior w trojmiescie. ewentualnie przyjme za to np jakis stary hampel vłkę albo chociaż jakieś śmieci pozostałości po takowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oddam:

-bidony - nowe i używane,

-stare napędy (korby, łańcuchy, kaseta, przerzutki, manetki) - na ogół mocno zużyte

-kilka innych części i akcesoriów

-amortyzator RST 191cl - sprawny

-amortyzator RST Gila TL - złom

-opony Kenda 1,95, drut - używane

-dętki - na ogół łatane, ale sprawne

 

Odbiór osobisty w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

b]Witam![/b]

Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum.

U mnie na osiedlu na roweruch marketowych śmigają dwaj chłopcy, niestety ich rowery są mało sprawne, jeżdzę z nimi na wycieczki rowerowe i z każdej wracamy na piechotkę. ;) Ostatnio jednemu pękła dętka (to sie udało naprawić) następnie poszła przerzutka, skróciło sie łańcuch i jeździ mu się ciężko ale szczęśliwy. Nie wspomnę już o siodełku i połamanych manetkach, urwanej lince hamulcowej, scentrowane koła i powyłamywane szprychy. Rowery to obraz nędzy i rozpaczy. Co mogę to wymieniam, ale zwracam się z prośba jeżeli ktoś ma jakąś część niepotrzebna to chętnie przyjmę. Jestem z Warszawy Praga.

Pozdrawiam Agnieszka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Suntour XC60. 80mm skoku, sterówka 22.5 cm.

Amorek nie pierwszej świeżości ;)...obudowa zrobiła się matowa (kiedyś błyszcząca B) ), ale nie posiada żadnych luzów i spokojnie można na nim jeździć czy to w mieście czy po ubitych trasach leśnych. Co do pracy.....to po takim amorku nie można się raczej spodziewać zbyt dużo...ale działać działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam tanio komplet używanych schwalbe fast fred 2.35 oraz rower marki fischer :) Jest nie do końca kompletny ale troche cześci można z niego wyciągnąć. Brakuje mu manetek, kierownica jest do niego ale z innego roweru, koła troche pokrzywione, rozwalony suport i korba raczej tez do wymiany. Rama amortyzowana i przedni amortyzator też jest. Ogółem rower porysowany trochę, ale jak chce sie z niego wyciągnąć części albo złożyć coś po taniości np dla dzieci. do tego to sie nada :blush:

a i jeszcze są do niego błotniki plastikowe - mogę sprzedać osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...