Skocz do zawartości

[Serwis] Odtłuszczanie łańcucha


Thomass13

Rekomendowane odpowiedzi

10rz wcale drogie nie musi być. Składałem miesiąc temu na boku rower dla koleżanki... Na poprzednim gen. XT przy sporej dawce cierpliwości da się poskładać napęd taniej niż na nowym deore. Korba M785 38x24 z suportem 370zł, przerzutka M786 160zł, przerzutka przód M786-D 58zł, manetki M780 po 93zł/szt. Łańcuch KMC X10.75 55zł (oczywiście wszystko nowe, z gw 2 lata). Hamulce M785 akurat miałem nowe pod ręką ze swoich żelaznych zapasów (a dałem za komplet 420zł). Właściwie jedynymi rzeczami nie XT w rowerze była kaseta (HG-62 11-36 za 48zł), piasty DT370 i obręcze M421 (te nabyte w typowych cenach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z hampli M785 zostały mi tylko dwa zaciski i prawa klamka ale to już trzymam dla siebie w razie draki bo mam 3 rowery z tymi hamulcami (nowe, pudełkowe zaciski z klockami metalicznymi i radiatorami można było nabyć w cenie samych klocków ;)). Będę miał na uwadze, że szukasz jak coś przyczaję to dam znać.

Kasety hg-62 w wersji pudełkowej (oczywiście nówki) były przez jeden dzień dostępne w jednym z niemieckich sklepów po 48zł jakiś miesiąc temu (wziąłem wszystkie 7 szt i zostały mi już tylko 2 na użytek własny (po znajomych się rozeszły)).

Manetki dorwałem w wersji OEM (z linkami, bez pancerzy i bez pudełek) od producenta rowerów, który czyścił magazyny że starych modelowo gratów.

Takie zboczenie zawodowe, że ciągle czegoś komuś ze znajomych szukam w cenach mniej bolesnych od oficjalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...