Skocz do zawartości

[telefon] opinia o marce / modelu Xiaomi redmi 4x


krawiol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Od jakiegoś czasu dojrzewa we mnie myśl by zmienić Galaxy S3 neo na coś innego. Oferta telefonów wydaje się bogata jednak nie jestem fanem dużych telefonów. 5 cali to max. Wspomniany w tytule model telefonu ma niemal identyczne wymiary jak mój obecny, dlatego też jest moim cichym faworytem. Są co prawda telefony takie jak galaxy a3 lub Sony Xperia x compact które bym wybrał bez mrugnięcia okiem ( 4.7 i 4.6 cala) gdyby nie ich ceny. Po tym przydługim wstępie zapytam więc Was kto zna markę xiaomi i czy może polecieć. Wszyscy testerzy z YouTube sobie chwalą ale jak się sieje telefon po np. 6 miesiącach? Jak u niego z jakością GPS, wiadomo Endomondo?

 

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Posiadam takowy telefon Xiaomi redmi 4x z 3 gb ramu. Nie uzywam Endomondo tylko facebookowy Messenger. Podobno jest problem z powiadomieniami z tego Endomondo nie zawsze pokazuje. Na plus na pewno panujace aluminium w tylnej częsci obudowy z plastikowymi wstawkami po bokach z przodu szkło2,5d w sumie tak troche iphone przypomina nie jest też cienki jak niektóre ale tez nie jest zbyt gruby. Bateria przy intensywnym uzytkowaniu tak 2 dni wytrzyma ale to musi być cały czas masakrowanie go bo tak przy normalnej pracy to tak do 4 dni mi trzyma. Zjęcia dośc ładne wychodza w dobrych warunkach oswietleniowych. Ja ogolnie uzytkuje go od jakichs 3 miesiecy i nie narzekam. Nie zacina sie to najwazniejsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Endomondo będzie działało bardzo dobrze. Moduł GPS wbudowany w procesor jest bardzo wysokiej jakości, dokładny.

Pamiętaj tylko, żeby skonfigurować oszczędzanie energii i ustawienia baterii dla poszczególnych aplikacji w MIUI. Z automatycznymi ustawieniami może ubijać aplikacje przy wyłączonym ekranie, zrywać połączenie GPS albo nie powiadamiać na pasku statusu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...