Skocz do zawartości

[okulary] problem z zsuwającymi się okularami


maniek56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Borykam się z problemem który można określić krótko ,okulary zsuwają mi się w trakcie jazdy ,i co pewien (krótki ) czas muszę je podsuwać do góry.Używam już trzecie okulary i niestety mimo w miarę dobrego dopasowania ,powiedzmy w warunkach spoczynku ,to wtrakcie jazdy ,zwłaszcza pod górę ,kiedy pracuję mocniej każde z tych które mam stopniowo zsuwają mi się ,i muszę je poprawiać.Proszę o jakieś wskazówki ,jak dobierać okulary ,na co zwracać szczególną uwagę.Te które mam nie są za duże ,nie uwierają mnie ,spacerowaćmożna godzinami i jest ok. ale na rowerze  lub w trakcie biegu nie utrzymują się na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję tylko okulary z tego stopu, co to można sobie na wszystkie strony wyginać a on wraca do poprzedniego kształtu. Są droższe ale nie ma problemu z uciskaniem. Leżą pod paskami od kasku i po prostu się wyginają. Stare okulary, ze sztywnymi oprawkami, cisnęły jak głupie i trzeba było zakładać na paski, co strasznie denerwowało przy jego zdejmowaniu. Plus ich jest jeszcze taki, że ciężko je uszkodzić, gdy upadną czy nawet się na nie lekko nadepnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...