Skocz do zawartości

[łańcuch] Campagnolo Potenza 11rz


Ador

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie chodziło ze Sram`em, to nie wiem, ale mam w napędzie 11s model Veloce 10 rzędowy, praktycznie w tej samej cenie i póki co działa pięknie. Żadnych problemów, spadania, zrywania, dziwnych dźwięków itp. Używam go ze spinką. Nie wiem, jak będzie z trwałością, się okaże, ale Campy raczej nie słyną z nietrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest pieniądz i masz co oszczędzać (zębatki), to śmiało bierz. Na potwierdzenie trochę marketingu (ale czy na pewno?):

http://www.superclydesdale.com/Wordpress/wp-content/uploads/2010/10/Wipperman-Chain-Wear1-1024x474.jpg

Do 0,5% oba modele Campy prowadzą, a dalej i tak łańcuch do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na Potenzie w mtb - z przerzutką XT, kasetą Sunrace 11-46 a w gravelu na pełnej grupie Sram Apex - w obu przypadkach chodzi bardzo dobrze. Zużycia na razie nie mogę potwierdzić, w szosie działało dużo dłużej niż inne łańcuchy, po 500km w fravelu zużycia jest zero. Używam spinki Shimano, jest bodajże najtańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadę obecne łańcuchy NX PC-1110 11rz. i może pokombinuję coś z tym campagnolo chociaż czy naprawdę warto? Faktycznie w tej cenie mam prawie 3 sramy nx , które o dziwo w stosunku jakość do ceny naprawdę biją konkurencję.

Dziękuję za odpowiedzi, jeżeli się zdecyduję na tą campe nie omieszkam opisać swoich "wrażeń". Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wątpię, by ten jeden był w stanie przejechać więcej km niż 3 inne od konkurencji, a tyle by musiał, by cena wyszła na =

 

Kaseta będzie przyjmować tak długo nowy łańcuch dopóki nie rozjedzie się za bardzo jej podziałka z podziałką nowego łańcucha. Na dobrą sprawę można by zakładać nawet 10 łańcuchów o ile nie doprowadzi się do nadmiernego ich wyciągnięcia. Jedyną przeszkodą stanowi w tym przypadku sens ekonomiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...