Skocz do zawartości

[bluza rowerowa] dobór odpowiedniej bluzy


bikerbyd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Pytanie co wybrać  z trzech  poniższych modeli , lub co innego możecie polecić w podobnej cenie. Bluza ma służyć do temperatury około + 10 stopni razem z bielizną termoaktywną i około 0 stopni wykorzystywana jako druga warstwa pod kurtkę:


 


1.  Koszulka Pro SL L/S 2018


 


2. Bluza MT500 II L/S 2018


 


3. CRAFT Velo Thermal Jersey -1904441-2975-bluza rowerowa męska - craft.pl


 


 


Z góry dziękuję za pomoc   :thumbsup:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o takiej bluzie /marce? , mnie się podoba bo nie jest jakaś udziwniona i wściekle kolory , można do pracy w niej jeździć/chodzić, tylko nie jest wiatro szczelna:(, szukam czego takiego dobry wybór byłby ?...

http://www.mikesport.pl/rogelli-treviso-2-0-bluza-rowerowa-szara.html

 

chyba że coś jeszcze polecicie  fajnego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. jakaś wiatrówka by się do tej bluzy przydała. Dziś jezdziłem wzdłuż Wisły (45km). Mialem na sobie bezrękawnik crafta, odziez termoaktywną brubeck dry (koszulka+getry), na to krótkie spodenki,  koszulke z krótkim rękawkiem Kellysa i wiatrówkę Crafta featherlight (bardzo cienka i świetnie oddychająca) i było OK. Niby 12-13C ale powietrze juź zimne. Myśle ze gdybym założył zamiast bezrekawnika i koszulki , tylko koszulke z długim rekawem (jest cieplejsza) tez byłoby ok. ALe bez wiatrówki marnie.

 

https://www.centrumrowerowe.pl/odziez-rowerowa/kurtki-i-bluzy/p,bluza-pro-race-limonkowa-r-m-kellys,541307.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  To polska marka z podhala,na zawodach widuję sporo osób w ich ciuchach,kluby też tam zamawiają. Nie chcę Cię przekonywać do marki bo nie mam w tym żadnego interesu,ale mi polecił znajomy który się ściga i choć sprzedaje w sklepie rowerowym ciuchy innych marek to używa attiq. Ja mam ich sklep firmowy kilkanaście km. od domu więc wybór mam łatwiejszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od 3 lat bluzy MT500 i dla mnie jest warta każdych pieniędzy. Jest tak uniwersalna, że chodzę w niej w góry, jeżdżę itd. Rękawy mają membrnę przeciwwiatrową z przodu i nie wieje w czasie jazdy, ma kieszeń na piersi bardzo przydatną, nie jest tak mocno opięta jak inne... Dla mnie same zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drogie trochę te bluzy, które autor wymienił. Ja mam termo bluzę HiTeca i daje radę na jesienno/zimowe bieganie oraz jazdę na rowerze. Nakładam zawsze bluzkę termoaktywną i na to bluza. Z tańszych bluz to tutaj jest tego trochę z naprawdę dobrych marek https://www.domenasportowa.pl/pol_m_Odziez-i-obuwie_Bluzy_Bluzy-meskie-1474.html  można też po sieciówkach pochodzić, ale tam trudno trafić na coś dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja na okres późnej jesieni/zimy mam w szafie bluzę The North Face - trochę kosztowała, ale trzyma się świetnie już drugi sezon, oddycha, izoluje ciepło i nie krępuje ruchów.Różne modele są teraz w promocjach. Testowałem też sety w stylu tańsza bluza albo polar plus koszulka termo - dawało radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.11.2017 o 10:39, Niko26 napisał:

Drogie trochę te bluzy, które autor wymienił. Ja mam termo bluzę HiTeca i daje radę na jesienno/zimowe bieganie oraz jazdę na rowerze. Nakładam zawsze bluzkę termoaktywną i na to bluza. Z tańszych bluz to tutaj jest tego trochę z naprawdę dobrych marek https://www.domenasportowa.pl/pol_m_Odziez-i-obuwie_Bluzy_Bluzy-meskie-1474.html  można też po sieciówkach pochodzić, ale tam trudno trafić na coś dobrej jakości.

Tanie te bluzy mają z marki Hi-Tec. Kupiłem ostatnio za 95zł jedną, przecenioną z 160 ;) domenasportowa ma też fajny wybór z bluz marki 4F, ceny trochę już się różnią, ale jakość również bardzo dobra, zresztą, marka chyba wszystkim znana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...