Skocz do zawartości
Mustache

[rower] Kross Level B8 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Mustache

Fajny. Widze ze turysta z Ciebie [emoji14]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kolunio

E tam turysta. Lubie mieć wszystko co trzeba przy sobie w razie awarii. ..;)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Extraks

Zwłaszcza, jak się jedzie w dalsza trasę. To pewien zestaw do samodzielnej naprawy warto zakupić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawwwid

Rozmiar L-19 na 183cm wzrostu będzie ok ? Czy trzeba kombinować z mostkiem ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mustache

mysle ze L 19" bedzie dla Ciebie dobra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawwwid

Witam,

Ma ktoś może pewne źródło gdzie jeszcze jest dostępny B8 w rozmiarze "L" bo sklep w którym już prawie zakupiłem i zapewniał, że mają na stanie, po złożeniu zamówienia zauważył, że jednak go już nie ma :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mustache

w sklepie w ktorym kupowalem juz nie maja ani L ani M. a mieli tego naprawdę sporo. zeszlo jak cieple bułki ponoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawwwid

No i tu jest własnie problem :/ Trudno kupię B7, te idzie jeszcze dostać bez problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mustache

mroz i slonce to nalepsze warunki w lesie :P:

IHv3RNY.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• bb07bb
      Przez bb07bb
      Siema!

Kupie jak w temacie napęd 1x11 najlepiej  od Sram'a np. GX (korba, kaseta, maneta, łańcuch, przerzuta) oraz amor pod koło 29", skok 100mm, tapered, QR15. Rozważę nowe/używane. 
      Piona!
    • efv
      Przez efv
      Witam,
      Planuję żonie zrobić niespodziankę i kupić jej rower do wspólnych wyjazdów - ma to być lekkie XC po lasach, niewielkie wzniesienia. Jedyny mój wymóg to powietrzny amortyzator oraz przód 2x lub 3x. I jak się okazuje w damskich rowerach przy tym budżecie niczego nie znalazłem ciekawego...
      I stąd dwa pytania - czy rowery w tzw. damskiej geometrii poza górną rurą jakoś odbiegają od siebie czy to raczej czyste hasła marketingowe ? I czy moglibyście coś polecić ? Wstępnie rozważałem ("męskie") Kellys Thorx 30 (w S), ale nie wiem czy nie będzie za duży i czy faktycznie nie najlepiej szukać wersji typowo damskiej. No i "pacjentka" ma 164 cm wzrostu, reszty nie udało mi się w tajemnicy pomierzyć / ustalić  
    • juanmoretime
      Przez juanmoretime
      Poniżej będzie treść ogłoszenia, taka oficjalna. A tak słowem wstępu - szukam ludzi do stworzenia silnego zespołu zajmującego się rozwojem akcesoriów. Specjalnie nie wpisuję dokładnego zakresu działań, bo najważniejsza dla mnie jest chęć do pracy i rozwoju, a na drugim miejscu stawiam wąskie wyspecjalizowanie. Jeśli jesteś w czymś mocny, to pokaż to, a zajęcie się znajdzie.
      Co do wynagrodzenia - zależne jest od doświadczenia i zaawansowania projektów, którymi pracownik będzie się zajmować. Szczegóły mogę podać w prywatnej wiadomości.
      Zakres obowiązków:
      koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z rozwojem produktu identyfikacja potrzeb klientów i odbiorców danej grupy produktów monitorowanie działań konkurencji monitorowanie trendów rynkowych w celu rozwoju nowych produktów nadzór nad prawidłowością merytoryczną materiałów informacyjnych dotyczących produktu prowadzenie szkoleń produktowych  współpraca przy ustalaniu i zarządzaniu ceną oraz kosztami produktu praca z zespołem graficznym nad powstaniem produktu kontakt z dostawcami Wymagania:
      2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziana znajomość branży sportowej bardzo dobra znajomość języka angielskiego kreatywność samodzielność umiejętności analityczne budowanie dobrych relacji z ludźmi umiejętność negocjowania umiejętność zarządzania cyklami życia produktu i procesem sprzedaży znajomość narzędzi marketingowych gotowość do wyjazdów do Azji  zatrudnienie - stałe, jak najbardziej 
      zakres wynagrodzenia, od 3500 brutto wzwyż (zależnie od doświadczenia)
      dodatek na dojazd/dodatek do mieszkania 
    • brachypelma252
      Przez brachypelma252
      Witam,
      Pytanie dotyczy hamulców SRAM lvl ULTIMATE carbon.
      Hamulce zostały zdjęte z nowego roweru - 0 metrów przebiegu.
      Ile maksymlanie takie hamulce mogą być warte ??
      Pozdrawiam

• toskaffka
      Przez toskaffka
      Jak w tytule.
      Manetki są zdemontowane z mojego roweru. Sprawne i w super stanie. 
      Cena: 100 zł + koszty wysyłki
      Zdjęcia:
      https://www.olx.pl/oferta/manetki-shimano-slx-sl-m670-2-3x10-obejma-CID767-IDretPW.html

Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.