Skocz do zawartości

[fotelik] amortyzacja


michumal

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pytałem np, czy pałąk od fotelika nie będzie kolidował z bagażnikiem...

 

Jeżeli będzie odpowiednio wysoko to nie będzie kolidował z bagażnikiem. Ja tak jeździłem z córką (choć ona wtedy miała 2-3 lata). Fotelik zazwyczaj zostawał w żłobku a ja miałem rower z bagażnikiem. Marki fotelika nie pamiętam (ale było to coś tańszego niż Hamax). Oczywiście wszystko zależy od roweru, bagażnika i fotelika.

Natomiast jestem w 100% zgodny z przedmówcami, że to głupi pomysł na wożenie 6 letniego dziecka ważącego dwadzieścia parę kilogramów w foteliku. Sam dopiero kupiłeś rower więc i Twoje doświadczenie jest niewielkie - posłuchaj tych co mają go więcej. 

 

 

 

po prostu wydaje mi się to rozwiązanie korzystniejsze...

 

I nie widzisz, że tylko Tobie się tak wydaje? Tobie - niedoświadczonemu w tym temacie rowerzyście. Nikt z jakimkolwiek doświadczeniem w wożeniu dziecka w foteliku nie poparł Twojego pomysłu. Nie zastanawiające?

 

Jeżeli koniecznie chcesz wozić gdzieś dziecko to pożycz choć taki hol/doczepkę i daj córce spróbować. Może jej się spodoba i nie będziesz musiał sprawdzać czy Twój patent na doamortyzowanie fotelika zadziała czy jednak uszkodzisz córkę (czego Ci nie życzę!).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dla dużych dzieci są foteliki np. Yepp Junior, Bobike JuniorQibbel Junior.

Take generalnie 5-10 lat / do 35 kg.

W sumie chętnie usłyszę opinie użytkowników podobnych Juniorów, na razie przy 15 kg ujeżdżamy z powodzeniem Yepp Maxi na ramę.

Nie bardzo łapię czy do Bobike Junior trzeba mieć bagażnik, czy da się zamontować bez bagażnika:

Bobike Junior Classic

Edytowane przez R10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...