Skocz do zawartości

[do 5000] Dartmoor Primal Evo 2018 czy NS Djambo 2018


blaszka84

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • producenci różnie to mierzą, a nawet jeśli mierzą tak samo, to jest to wymiar zależny m.in. od długości górnej rury i kąta podsiodłówki. Więc bezpośrednie porównanie z tabelki będzie miało słabe przełożenie na rzeczywiste odczucia.

 

:) 

Wiem jak się to mierzy , ale bez przymiarki nic to nie daje . Poglądowo dałem fotkę , bo 805 niby mówi że trzeba by mieć nogi do szyi :) A w praktyce się okazuje że to nie 805 a 700 w miejscu gdzie się ląduje klejnotami . 

Z ciekawostek , Reign 27,5 w S ma 5 cm więcej w tym samym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Z mojej strony temat zamknięty. Wczoraj kupiłem Primala Pro 27,5 (bez plusa) z 2017 M. Jestem przeeeeezadowolony z roweru. Dzisiaj juz przetestowałem go konkretnie po lesie i na hopkach. Tez juz zaliczyłem pierwszy OTB przy lądowaniu, ale jeszcze nigdy nie wstałem z takim bananem na twarzy ????????????.

Regulowana sztyca to wynalazek na miarę Nobla ????.....potwierdzam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zaliczyłem pierwszy OTB przy lądowaniu, ale jeszcze nigdy nie wstałem z takim bananem na twarzy ????????????.
Gratuluję zakupu! A wiesz może jaka jest różnica między znakiem zapytania a wykrzyknikiem? Czytając Twoje wpisy widać że nie... A może ty nam się pytasz czy miałeś tego 'banan' na twarzy? :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targach przedstawiciel Dartmoor'a powiedział w wypowiedzi po angielsku, że do Primala 27,5+ wejdą opony 3.0" ale ze sposobu, w jaki to powiedział wnioskowałbym, że to jest absolutne maximum i pewnie podniesie zapychanie błotem. Albo mowa w innym języku spowodowała taki "ton" wypowiedzi. 

Gratuluję wyboru, właśnie zachorowałem na Primal'a Pro 2018. 

 

 

Wypowiedź przedstawiciela z targów, gdyby ktoś był ciekaw (po angielsku, więc uczyć się bachory!) Na początku określa on ogólny trend na 3,0" opony, potem mówi o oddzieleniu ram dla 27,5 a 29 w porównaniu do poprzedniego rocznika i dopiero po tym przechodzi do szczegółów na temat nowej ramy 27,5", gdzie zmieści się cała gama rozmiarów od 2,3" do 2,8" i jeśli naprawdę chcesz wsadzić 3,0" do niej, to również możesz ją zmieścić.

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...