Skocz do zawartości

[rama] Giant XTC 2 pod koło 26"


marcinusz

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania rama Giant XTC 2 z 2009 r pod małe koło.

 

Rama do obejrzenia w tej galerii: https://www.dropbox.com/sh/05tqtjsw2ihj8b8/AABbPXGTtOag9z74zSfKZy6Ga?dl=0&preview=DSC_0184.JPG

 

Ogłoszenie jest już w dziale masowa sprzedaż, ale aby nie umknęło w stercie drobiazgów wrzucam tutaj.

 

Opis:  w komplecie hak przerzutki, stery, zacisk podsiodłowy, sterczy adapter IS-PM 160 - uznajmy że jest częścią, do tego zostawiłem elementy prowadzenia pancerzy i same pancerze, bo można ich jeszcze użyć, co może być ułatwieniem dla potencjalnego nabywcy. Rama ma troszkę otarć i małych odprysków lakieru.

 

UWAGA rama ma jedną niesprawność, otóż wewnętrzne powierzchnie haków są nieco wytarte i nie trzymają koła idealnie prosto. Problem jest raczej niefotografowalny. Efektem tej wady jest to, że koło jest przesunięte o kilka milimetrów w stronę lewej rury łańcuchowej (i odsunięte tyle samo od prawej rury łańcuchowej). Wada wyszła, gdy reklamowałem nierówne centrowanie koła a mechanik mi pokazał, że to rama nie trzyma koła prosto. Sugerował ustawienie koła za pomocą podkładek. Ja tak jeździłem jeszcze dwa sezony, w tym kilka maratonów. Opona oczywiście nie ociera (jeździłem na Ikonie 2.2, która ma duży balon i była na obręczy o wewn. szerokości 21mm) a sama rama jest prosta.

Z uwagi na opisaną wadę cena niska, ale nie śmieciowa, bo ramę można użyć do zimówki/treningówki/dojazdówki lub wstawić w trenażer (co sam rozważam) albo dopasować podkładki i traktować jako pełnoprawny rower. 

 

Cena: 250zł

 

Razem z ramą mogę sprzedać sztycę Thomson Elite 30.9/410mm (zdjęcia w galerii). Komplet za 350 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione

- Autor tematu poprosił o zamknięcie tematu

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...