Skocz do zawartości
  • 0

jakie rowery kupić?


Gość michał

Pytanie

Witam serdecznie wszystkich,

chciałbym dla siebie i żony kupić dwa rowery turystyczne + dwa foteliki dziecięce do każdego na tył.

Generalnie do jeżdżenia troszkę po mieście i głównie pod miastem, jakiś las i tego typu tematy. Wyprawy raczej takie spacerowe, nie myślę o rajdach, sakwach, namiotach...

W zasadzie nie ma dla mnie znaczenia marka, najkrócej jak mogę opisać na czym mi zależy, to żeby się lekko pedałowało... :)

Tak z grubsza to bym chciał lekką ramę, np alu, dobre piasty, osprzęt bez znaczenia, nie lubię gripshiftów, ale nie wiem czy to jeszcze robią i amortyzatory najlepiej na widelcu i siedzeniu, ma być wygodnie.

Budżet, to bym chciał tak 1500 do 2000 za rower bez fotelika.

My z żoną trzydziestolatki, dzieci 3 i 5 lat.

Dla żony oczywiście damka. :)

Będę wdzięczny za każdą cenną informację, nie jestem kompletnie zielony, ale czasy w których coś tam jeździłem to były jakieś 15 lat temu. Miałem wtedy górala Clintona na alu ramie z ponoć dożywotnią gwarancją (nie wiem do dziś, czy moją czy roweru) na osprzęcie alivio. Z reszta stoi do dziś w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

dzieci 3 i 5 lat

Nie interesowałem się zbytnio fotelikami, ale wiem, że jest limit wagowy. Zakładam jednak, że to już masz sprawdzone.

 

Jeżeli żona nie miała wiele wspólnego z "rowerowaniem" to do takiej jazdy dla niej możesz się obejrzeć za czymś z biegami w piaście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...