Skocz do zawartości

[Rama] Canyon Nerve XC 120mm


Kaczorak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na sprzedaż leci moją rama. Jest nią Canyon Nerve XC ze skokiem 120mm. Rama w dobrym stanie, nosi normalne ślady użytkowania - jeden wgniotek na górnej rurze ale ja już ją z tym wgniotkiem taką zakupiłem i nie wpływa to kompletnie na wytrzymałość :) Nie ma luzów, łożyska nie wymagają wymiany. Za ramę chce 1000 pln plus koszty wysyłki. Za 200 pln dodaję damper Fox rp23 z małą puszką który serwis przeszedł pod koniec zeszłego sezonu (na tłoku dampera mała ryska która nie wpływa na pracę dampera ani nie rysuje uszczelki (dlatego taka niska cena). Rama razem z damperem była 3 razy w górach a konkretnie na Enduro Trails więc nie jest skatowana. Rama posiada stery na łożyskach maszynowych, zacisk rury podsiodłowej oryginalny z Canyona. Główka tapered, tylna oś na 9mm, prowadzenie linek przerzutek wewnątrz ramy. Do ramy dorzucam także komplet odblasków ;) Zdjęcia rower u do obejrzenia w moim garażu a jeszcze dzisiaj dorzucę kilka bardziej szczegółowych fotek. Powód sprzedaży banalny - po prostu przesiadam się na ramę z większym skokiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...