Skocz do zawartości

[do 1800] rower miejski, dojazd do pracy/zakupy itd., co wybrać ?


mismtb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym zakupić sobie rower miejski, głownie na dojazdy do pracy oraz zakupy. Używany byłby głównie  na ścieżkach rowerowych, asfalt, chodnik. Sporadycznie las.


Upatrzyłem sobie taki model, wygląda on tak:

 

 

Rower Męski Bulls Urban 28' Złotniki Kujawskie • OLX.pl

 

 

może ktoś go już oglądał na żywo ?

 

Bardzo mi się spodobał ten rower i tak myślę, czy się nie skusić (gdyby stan faktyczny nie odbiegał od tego ze zdjęć), ponieważ cena też chyba jest w miarę ok?

 

Na co głównie zwrócić uwagę, sprawdzając taki rower przy zakupie?

 

 

Wybrałem model z paskiem, ponieważ zależałoby mi na tym aby rower był w dużym stopniu "bezobsługowy". Bez oliwienia, paprania, brudzenia.

Oraz cenie sobie ciszę podczas jazdy.
Kolejnym powodem jest to, że po prostu bardzo mi się on spodobał.

 

Jaki pasek do niego pasuje? - nigdzie nie mogę znaleźć części zamiennych/pasków. Jaki typ paska występuje w tym rowerze, gdzie to można w razie czego zakupić?



...a może jednak podarowac sobei ten model i szukać czegoś w stylu:

 

http://allegro.pl/rower-miejski-gazelle-chamonix-plus-meski-h61cm-i6821404304.html?reco_id=7dcd9ca5-a9f8-11e7-9f8e-246e96104f98&ars_rule_id=201

 

 

Czy w ogóle warto się pchać w używane rowery, może jednak lepiej coś w tej cenie wziąć nowego ze sklepu ?

 

moje wymagania minimalne co do roweru, to:

 

-przerzutka w piaście,

-prądnica w piaście,

-rama 57-61cm (wzrost 185), mam obecnie marketowca MTB i 19" i czuję się jakiś skurczony na nim, cierpnę strasznie, zwłaszcza palce u stóp,

-mile widziany amortyzator z przodu,
-cena do 1800zł,

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...