Skocz do zawartości

[Rower] Romet Grom - Czy wiecie coś na jego temat?


wieslaw5001

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na jakość spawów i założonych komponentów to rower z końcówki lat dziewięćdziesiątych .... najgorszy chyba okres rometa;-(( -nie warto w to inwestować. Rower z serii 500 zł za nowy, rama z rurek kanalizacyjnych.

Raczej nie z końcówki lat 90, ponieważ mój dziadek kupił go dosyć dawno i pod koniec lat 90 to już rowery były wyposażone w hamulce ręczne i przerzutki np. romet wagant, a mój to jest coś ala ,,Ukraina". I wcale nie jest zły, przyjemnie się nim jeździ i nie ma kłopotu z zasranymi przerzutkami co się ciągle psują. Chciałbym w niego troche zainwestować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnio otrzymałem od dziadka stary rower Romet Grom
ten rower jest naprawdę w złym stanie. Przywrócenie go do świetności to 300-500 zł..... i o ile nie jest sprawa honorowa/sentyment/mus.... to nie warto go robić. To rower technicznie słaby z bardzo kiepską ramą. Jeśli byłby to rower z lat 50 z pięknymi lutowanymi mufami to kto wie, ale to rower z najtańszej półki rometa ;-(( Przejdź się na okoliczny złom - stoi ich tam kilka w lepszym stanie.... 

Zresztą jak już koniecznie musisz go odrestaurować przywrócić do stanu oryginalnego to właśnie złomowisko jest dobrym dawcą części dla takiego projektu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...