Skocz do zawartości

[athleteshop] sklep internetowy - opinie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Niekoniecznie troll.

Też od miesiąca czekam na zamówienie - mogę podesłać screeny.

Generalnie, z nimi bywa różnie - wyślą od razu, albo nie wyślą i będą przedłużać w nieskończoność.
Ja zamówiłem czujnik kadencji sigma i dwa zestawy błotników topeaka. Czujnik wysłali prawie od razu, a błotników nie - i od miesiąca tylko wymówki.
Można poprosić o zwrot kasy, ale przy wysyłce cząstkowej nie zwracają za wysyłkę (a tania nie jest) - więc trochę drogo wyszedłby mi ten czujnik kadencji :D

Zresztą wystarczy poczytać opinie tutaj:
https://www.trustpilot.com/review/athleteshop.co.uk
A athleteshop.co.uk to to samo co athleteshop.pl - holenderska firma z siedzibą w Groningen.

Najlepiej przed zakupem zapytać mailem albo przez telefon o dostępność produktu (to co widać na stronach produktów, to ściema) i płacić kartą żeby mieć opcję chargeback - ja nieopatrznie zapłaciłem przez dotpay i jest to "nieco" utrudnione.

Pozdro,

Yogurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 9.06.2018 o 10:51, DIY napisał:

My u nich zamawialiśmy, ale akurat rolki dla żony i dzieciaków, rozstrzelone w czasie 3 paczki - nigdy żadnych problemów nie było :)

Długo czekaliście na wysyłki?

Moje błotniki cały czas nie zostały wysłane, 2 miesiące temu złożyłem zamówienie...

image.thumb.png.3e2f69729941881111c3d89a1f9e6df6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że należy ten tzw. sklep omijać szerokim łukiem. Oferują towar, którego nie mają , nie chcą zwróci pieniędzy, nie odpowiadają na maile.

Zamówiłem u nich opony i dętki rowerowe  w kwietniu br., do dzisiaj nie mam ani towaru ani zwrotu pieniędzy.

Towar w tym lewym sklepie jest czysto wirtualny, nie warto ryzykować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

2 lata temu zamawiałem u nich zestawy serwisowe do RockShoxa. Cena super i doszły w tydzień.

W maju zrobiłem kolejne zamówienie dla siebie i znajomych na ponad 4 stówy. Że ja nie przeczytałem komentarzy na trustpilot.com.... Wcześniejszy zakup uśpił moją czujność. Na dodatek jak na złość zapłaciłem przez szybkie płatności zamiast PP lub kredytówką. 

O zwrot walczyłem ponad miesiąc. Udało się na tydzień przed ogłoszeniem upadłości. Pomogło jak postraszyłem ich https://www.eccnederland.nl/ 

Próbuj @yogurt może się uda. Na głównej stronie masz kontakt gdzie pisać. Z tym że teraz skoro siedzi tam komornik to właściciel nie ma już nic do powiedzenia, a dla klientów pewnie zabraknie kasy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...