Skocz do zawartości

[kompatybilność] BR-M8000 i SL-M610 - montaż


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu...

Noszę się z zamiarem wymiany systemy hamulcowego w moim rowerze z Tektro HDC-300 na BR-M8000. W chwili obecnej obok klamki hamulca znajduje się manetka przerzutek o modelu SL-M610... Z tego co zdążyłem zauważyć to hamulec XT jest w standardzie I-SPEC II a manetka przerzutek nie jest w zadnym standardzie kompatybilnym -chyba, że się mylę. 

 

Mój problem polega na tym, że jestem pewien czy będę mógł zamontować klamki i manetkę obok siebie. wiem ze I-spec system pozwala na zaoszczędzenie miejsca ale w chwili obecnej nie przywiduje wymiany systemu przerzutek. 

 

Tak więc czy będę mógł zainstalować oba systemu obok się bez dalszych komplikacji.

 

To mój pierwszy post tutaj więc proszę o wyrozumiałość.... Przeszukałem archiwum ale nie znalazłem niczego podobnego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-Spec to system montażu manetek na obejmie hamulca. Jest skomplikowany pod względem kompatybilnościowym, co chwila wymyślają coś nowego odcinając się od starszych generacji, ale jeżeli masz manetki na własnej obejmie to hamulce nic ich nie obchodzą i możesz to olać. Będziesz miał 2 obejmy i tyle. Nawet lepiej na przyszłość gdy znowu coś namieszają odcinając się od kompatybilności z obecną generacją I-spec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...