Skocz do zawartości

[wymiana na slx] cala grupa


Meehoo8102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie posiadam Kona Dew z 2015. Chcialbym wymienic w nim caly osprzet, grupa SLX.

W Konie:

Suport CH squere taper 68mm

Kaseta Shimano HG20 11-32t 8 speed

Korba rowerowa Shimano M311 28/38/48t

Przerzutki Shimano Tourney

Nie wiem czy suport bedzie pasowal.

Grupa SLX 2x11 M7000

Korba 36-26

Kaseta 11-40

Dlugosc 175mm.

Szukalem czy wszystko bedzie kompatybilne ale przed zakupem chcialbym sie upewnic.

Prosze o pomoc, dobra rade...

Dodam, ze rower jest hybrydowy jednak chcialbym bardziej przystosowac go do trudniejszej jazdy w terenie: pagórki, las, szutr...

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam Kona Dew z 2015. Chcialbym wymienic w nim caly osprzet, grupa SLX.

W Konie:

Suport CH squere taper 68mm

Kaseta Shimano HG20 11-32t 8 speed

Korba rowerowa Shimano M311 28/38/48t

Przerzutki Shimano Tourney

Nie wiem czy suport bedzie pasowal.

Grupa SLX 2x11 M7000

Korba 36-26

Kaseta 11-40

Dlugosc 175mm.

Szukalem czy wszystko bedzie kompatybilne ale przed zakupem chcialbym sie upewnic.

Prosze o pomoc, dobra rade...

Dodam, ze rower jest hybrydowy jednak chcialbym bardziej przystosowac go do trudniejszej jazdy w terenie: pagórki, las, szutr...

Pozdrawiam...

Suport oczywiscie tez wymienie na slx. Mam mozliwosc kupic w bardzo dobrej cenie cala grupe SLX, laczenie podzespolow jest dobre gdy cena przeklada sie na ich wykorzystanie. Wiem, ze moze slx jest za dobry jednak bede szykowal sie n wycieczki kilkudniowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suport oczywiscie tez wymienie na slx. Mam mozliwosc kupic w bardzo dobrej cenie cala grupe SLX, laczenie podzespolow jest dobre gdy cena przeklada sie na ich wykorzystanie. Wiem, ze moze slx jest za dobry jednak bede szykowal sie n wycieczki kilkudniowe...

 

Tutaj nie chodzi o to, że jest za dobry. Nie ma czegoś takiego jak za dobry. Tylko że ta grupa z tą korbą to jest do rowerów górskich, a Ty masz krossa. Zmienisz blat 48T na 36T? No chyba, że z racji stylu jazdy czy okolicy w ogóle go nie wykorzystujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, styl jazdy jest taki ze czeka mnie trochę podjazdów i zastanawiam się czystej blat da radę?

Tutaj nie chodzi o to, że jest za dobry. Nie ma czegoś takiego jak za dobry. Tylko że ta grupa z tą korbą to jest do rowerów górskich, a Ty masz krossa. Zmienisz blat 48T na 36T? No chyba, że z racji stylu jazdy czy okolicy w ogóle go nie wykorzystujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...