Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie
- - - - -

[Szukam informacji] o biurach podróży / organizatorach wyjazdów rowerowych

wyprawy rowerowe biura podróży wyjazdy sportowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 cyclosian

cyclosian

Świeżak

• Nowy użytkownik
  • 5 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 20:11

Cześć wszystkim :-) 

W okresie 23-30.09.2017 chciałbym wybrać się poszosować w cieplejszych okolicznościach przyrody, tak trochę na spontana, najlepiej na południe Europy.

Czy znacie jakieś godne polecenia biura podróży/firmy organizujące takie tripy? Niestety nie posiadam samochodu, więc chodzi mi o coś w stylu: transport roweru i bagażu, na miejscu zorganizowany nocleg i wyżywienie... nno i szosowanie :-) Sam czegoś szukam ale póki co albo miejsca są wyprzedane, albo brak ofert :-/

• 0

Reklama

Reklama

#2 lederfox34

lederfox34

Maniak

• Użytkownik
  • 646 postów
  • Imię:lejdipik
Garaż Rower

Napisano 21 wrzesień 2017 - 12:58

czy biura akurat to sie nie spotkałam ale United Cyclist robi wyjazdy w rejony Europy Azji itd w oparciu o cześć tego co napisałeś. (pakują rower i ciebie ale zakwaterowanie to uzgodnienia, czy namioty czy kwatery) na ich stronie mozesz poszukać, mają dobrą reputację. 

• 0

#3 cyclosian

cyclosian

Świeżak

• Autor tematu
  • Nowy użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 23:20

Dziękuję :-) Jak do tej pory nie znalazłem informacji o nich. Widzę, że robią ciekawe tripy z rozmachem... może uda mi się gdzieś z nimi zabrać w przyszłym sezonie :-)

• 0