Skocz do zawartości

[Licznik] Licznik,z którego prześle trening na Strave/Endomondo


polphastg

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że tu przyjdzie Ci z pomocą aplikacja na telefon endomondo i tam sobie ustawiasz licznik i co dokładnie będziesz robił i dajesz start i jedziesz na rowerze. Ja mam licznik sigma i jest dobry. Możesz sobie jak chcesz nanieść ręcznie dane z licznika do aplikacji. 

Chyba, że wolisz zaszpanować i rzeczywiście kupić sobie licznik Garmina za ponad tysiąc złotych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Używam Cateye Strada Smart od czerwca w tym czasie 2 razy się zawiesił na 1500 km. Polecam prędkość czas porównanie do średniej, wszystko działa ok, trzeba założyć konto na Cateye Atlas plus apka Cateye i spokojnie można zgrywac treningi do Endomondo czy Stravy, w cenie ok 260 jaką dałem lepszego licznika nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A w czym jest lepszy od powyższej Sigmy Pure GPS w tej samej cenie :icon_question:

Z tego co widzę, to jest znacznie mniejszy ( dla jednych plus, a dla innych minus ) i lżejszy, bo nie sądzę żeby Sigma ważyła mniej niż 17 gramów ( podejrzanie niska, wręcz znikoma masa ).

Poza tym posiada długi czas pracy na baterii - podają 5 miesięcy ( podejrzanie długo w porównaniu do 15 godzin Sigmy ).

Wizualnie bardziej przemawia do mnie Sigma, która dodatkowo posiada podświetlenie i termometr.

A pozostałe - w sumie ważniejsze aspekty techniczne :icon_question:

Fajnie by było, gdyby użytkownicy obu się wypowiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poza tym posiada długi czas pracy na baterii - podają 5 miesięcy ( podejrzanie długo w porównaniu do 15 godzin Sigmy ).

Cateye "żeruje" na baterii i odbiorniku GPS smartfonu, więc jest tylko niejako wyświetlaczem na kierownicy, ot taki rowerowy smartwatch z możliwością obsługi czujników. Sigma jest odbiornikiem sama w sobie więc osiągi ma jak przeciętny GPS.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...