Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Kacper1305
      Przez Kacper1305
      Witam  
      Na sprzedaż karbonowo-aluminiowa rama szosowa. Długośc od środka suportu do końca rury podsiodłowej 58 cm. Cena 700 zł .
      W komplecie :
      -rama
      -widelec karbonowy Orbea
      -sztyca
      -stery Aheadset Cane Creek
      -kierownica Ritchey Pro 440 mm
      -mostek Ritchey Pro 110 mm
      LINK :
      https://www.olx.pl/oferta/okazja-rama-szosowa-58-cm-frameset-gratisy-CID767-IDtHIb3.html
    • Ajtomus
      Przez Ajtomus
      Siema. Jestem calkiem zielony w temacie amortyzatorów (tzn serwisowania) ale posiadam amor rst launch ra 130 mm i nie wiem jaki i jak dolac olej. Z góry mówię że jeżdże na schodach..  robie dropy w mieście i nie wiem jaki olej wybrac. Czy 10W czy moze +/- prosze pisac  
    • Kacper30000
      Przez Kacper30000
      witam mam pytanie czy amortyzator RST Omega TNL 26 Amortyzator X-Country Disc V-Brake 100mm czarny
      rura sterowa 1-1/8 , 260mm stalowa 
      będzie pasować do kross hexagon x3 2013?
    • Andet
      Przez Andet
      Jakie macie wrażenia z jazdą na amortyzowanym siodełku?
      Mam rower górski. Zastanawiam się nad kupnem sztycy amortyzowanej do siodełka.
      Czy pedałując pod górę duża część siły pedałowania idzie w amortyzator? Czy występuje pływanie siodełka jak się pedałuje?
      Te bardziej rozbudowane z dźwigną są chyba lepsze, czy te proste rura w rurze na sprężynie mają sens?
    • BetoNova
      Przez BetoNova
      Oddam (ewentualnie w zamian przygarnę 4-pak :D) używany amortyzator Suntour NEX 4610 V4, wymontowany z Kellysa Axisa. Używan jakieś 5 lat, przez ostatnie 2 zablokowany. Rdza tu i tam. W zasadzie ugina się, może komuś się przyda do składaka na zimę czy coś. Ja zamieniłem go na sztywniaka i szkoda mi go wywalić na złom :]
      1 1/8", pod oś trekkingowo-mtb 100mm
      Odbiór w Szczecinie.
      Jak ktoś bardzo chce, mogę wysłać paczkomatem.

Mam do oddania także osie z szybkozamykaczami.